Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már 2 hete eltűnt a macskám!...

Már 2 hete eltűnt a macskám! Szerintetek meddig várjam vissza? Visszajöhet még?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom Érte!

2013. márc. 6. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Nyugi! Ne mondj le róla!

Épp ma mondtam valakinek, hogy egyszer amikor elköltöztünk új helyre, oda vittük magunkkal a cicát is. A legelső alkalommal amikor az új helyről kiengedtük, elszaladt.

Eltelt egy jó hónap is, amikor ismét megjelent, lefogyva, legyengülve, de visszajött!

A macskák csinálnak ilyet, egyébként pedig most van náluk a párzási időszak. Meglehet, hogy éppen "nászúton" van! :))

2013. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A miénk sose szökött el,minden nap ott várt a lépcsőn,ha álltunk be garázsba jött velünk,egy nap nem volt,hogy ne láttam volna...Aztán olyan november végén eltűnt,minden jel nélkül..2 hétig vártam rá minden eges nap,hívtam,sétáltam minden felé a városban és szólongattam,de semmi.Aztán karácsony reggel jöttünk haza a vásárlásból,amik még kimaradtak,és ahogy álltunk be a garázsba,jött a cica is:)

Vagy egy negyed órát sírtunk az örömtől:):)

Ne add fel,szólongasd,hívd,stb,hátha megkerül!Miénk is kb 1 hónap után jött haza.

2013. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kinga1995 ***** válasza:
Az enyém két hét után került megy egyszer. :-)
2013. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem 1 hónap is volt amíg megvolt nélkülünk, de utána úgy gondolta, itthon mégis jobb :D
2013. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív hozzászólásokat. Kis reményt adnak, mert a legrosszabb verziótól félek! De talán bízhatok még a visszatérésében!
2013. márc. 8. 14:41
 6/9 A kérdező kommentje:

Itt lehet megnézni:


[link]

2013. márc. 14. 10:00
 7/9 mlp válasza:
Nem tudom ti ,hogy vagytok vele de nekem a macskám már több mint 2 éve eltünt
2014. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem már mindkét macskám tűnt el néhányszor hosszabb időre, de előkerültek. Egyszer az egyiket kb egy hétre bezárták egy kamrába véletlen, a másik volt hogy törött lábbal, de előkerült.
2014. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne add fel. Mi panelban lakunk, a macska sosem járt kint még. Kiesett az ablakon madárvadászás közben, kerestük, kerestük és semmi. Egy hónap után hibátlan állapotban visszajött a panelház elé. Nem tudom, honnan tudta, hogy hogy maradt életben, hogy maradt ugyanolyan gyönyörű és egészséges, de el nem tudom mondani neki, mennyire örültem neki! Szóval ne add fel. ♥
2014. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!