Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt 10 hónapos kandúr...

Eltűnt 10 hónapos kandúr cicám már több, mint 4 napja. Mit tegyek? Légyszi mondjatok valami hasznosat, ha tudtok!

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 17:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tenyészetekben szoktak építeni a macskáknak kifutót, ha már cicabiztosra nem sikerül megépíteni a kertet. lehet nekik sok mászókát betenni, így kint is lesznek a napon és játszani is tudnak. És nem kerülnek kapcsolatba más macskákkal (ha ivarosak, ez még fontosabb). Sőt, ezt a megoldást azoknak is szokták ajánlani, akik fajtatiszta macskát vesznek, mert így biztonságban vannak és el sem lopják őket stb.

Egyébként kicsi koromban én is arra gondoltam, hogy milyen jó a cicámnak, hogy csavarog és elvan. A szüleim nem vitték el ivartalanítani. Aztán egy hetet végigbőgtem, mert a macskám egy hétig haldoklott, aztán az oldalából valami barna genny kezdett el folyni. És a szüleim nem csináltak semmit. Ma már ezt nem vagyok képes felfogni, hogy ezt hogyan nézhették ezt végig: a macskát meg engem. :( Ezért szoktam mindenkit figyelmeztetni, ha ivaros kandúr macskát tart, hogy mire számíthat. És szerintem nem én vagyok az egyetlen, akinek a kandúrja így járt vagy csak nem jött haza egyszer.

2013. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként, kíváncsian várjuk a fejleményeket, hogy megjött-e a cica.
2013. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnos még semmi fejlemény cica ügyben:(. Én még azért bízok benne, hogy hazajön, és akkor ivartalanítani fogjuk.
2013. márc. 9. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!