Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ez? Baj?

Mitől lehet ez? Baj?

Figyelt kérdés

A cicám szemében ott van az a fehér "szemhéj", ami akkor van, mikor álmosak. Ugyanannyit alszik, mint ezelőtt, ugyanúgy viselkedik, de ez szinte mindig ott van neki, viszont mégsem alszik, tehát gondolom nem álmos. Mitől van ez, illetve lehet valami baj?


(Erre a fehér vaalmire gondolok: [link]



2013. márc. 8. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkor jön elő, ha betegek, ill. ha ki vannak száradva. Más baj nincs? Eszik-iszik, jó kedvű?
2013. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a 3. szemhéj, aminek előesése komoly gondot is jelezhet, feltétlenül mutasd meg orvosnak.
2013. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik szemhéj. Rengeteg betegség előjele lehet. Nekem is volt ilyen a cicám szeme. Napokig néztem és olvastam a neten utána, persze be is paráztam rendesen, aztán fogtam és vittem dokihoz. Kapott szurikat. Kivizsgálták, a lázon kívül nem volt neki más tünete. Azt hiszem még kétszer elvittem, de a vizsgálatok során semmi betegségre nem derült fény. Tovább akarták még vizsgálgatni, amit már anyagilag nem bírtam volna. A macs. semmi más tünetet nem produkált. Evett, ivott, virgonc volt, mindent ugyanúgy csinált, csak a 3. szemhéja nem akart múlni. Aztán egy idő után elmúlt. Akkoriban én is sokakat kérdeztem a neten, és ismerős is volt nekik ez a tünet. Volt, aki semmit nem csinált a cicával és elmúlt neki. Én sem tudom, hogy a szurik miatt lett jobban vagy magától is meggyógyult volna. Aztán még kapott immunerősítőt is, amit adtam neki és szebb, puhább fényesebb lett a bundája.

Neki enyhe hasmenése is volt még ez talán egy tünet, de mintha ez nem is számított volna a dokiknál... így lehet valami vírus átszaladt rajta.

Ez egy éve volt, azóta is jól van és maradjon is sokáig így.

2013. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!