Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez normális, ha...

Szerintetek ez normális, ha valaki ennyire szereti a macskáját?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem a macskákat, inkább kutyás típusnak tartottam magam. Viszont tavaly ősszel a párom meglepett egy fajtiszta kandúr cicával és azóta nagyon megkedveltem őket. Képes vagyok magamra kevesebbet költeni, csak a cicám prémium tápot, macskatejet, drága alutasakos ételt kapjon. Többnyire külön alszik tőlünk, mégis míg munkában vagyok alig várom, hogy hazaérjek és játszhassak vele. Olyan nekem, mintha a gyerekem lenne, nagyon szeretem és el sem tudnám képzelni mi lenne velem, ha egy nap arra megyek haza, hogy a cica már nincs többé vagy baja lett. Igazi családtagként tekintek rá és ő is nagyon ragaszkodik hozzám. Szerintetek ez normális?

2013. márc. 9. 14:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :))
2013. márc. 25. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!