Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után, hogy...

Ivartalanítás után, hogy születhetnek kiscicák?

Figyelt kérdés

Van egy hím nagy cicánk, és ivartalanítottuk December 20.-án, mert befogadtunk egy nőstény cicát az utcáról.

Az állatorvos semmi papírt nem adott róla amit furcsálltam, sőt a kis könyvét sem kérte el, de szerencsére felhívtam és nem állt szándékában tagadni, hogy Decemberben ő végezte el a műtétet.

Ennek már lassan 3 hónapja lenne.

Észrevettük Január végén, hogy a nőstény cica pocija picit mintha kerekebb lenne. Felhívtuk az orvost, azt mondta ne aggódjunk, csak "jól van tartva", más nem lehet. Februárban nem nőtt tovább a pocija, így betudtuk mi is annak, hogy imádja a pociját. (Tényleg nagyon falán cica, így nem gyanakodtunk.)

Viszont ma reggel nem kis megdöbbenésünkre kiscicák születtek. Három gyönyörűséges pici cica.

Felhívtam az orvost, aki azt mondja ez lehetetlen.

Létezik, hogy rosszul történt az ivartalanítás? Van ilyen? A nőstény cica nem találkozott másik kandúrral, mert lakásban lakunk a negyedik emeleten.

Vigyem el újra a fiú cicánkat, hogy megnézhessék a műtétet nem baltázta-e el a doki? Egyáltalán hogy lehet az ilyet elrontani?

Kétségbe vagyok esve, mert negyedik emeleten vagyunk, és 2 nap múlva én kórházba megyek.

Nem tudom mit tegyek.


2013. márc. 12. 08:39
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nálunk is megvolt a baleset.A nőstény cicánk mellé hoztuk a kandurt,ki is heréltettük,és nemsokára érkeznek a cicusok.Nagy volt a meglepetés mikor kerekedett szegény.És csak ő lehet az "apa" Mert ezek a cicàk nem járnak ki.
2016. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!