Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A hét és fél éves macskámnak...

Mira03 kérdése:

A hét és fél éves macskámnak kikapták a szemét. (vagy nem) És a szemgödre fölött van egy gömbölyű valami. Szerintetek genny, vagy a szeme?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
VIDD ORVOSHOZ!!!!!!
2013. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vicuska87 ***** válasza:
64%

Trollkodsz????


VIDD ORVOSHOZ! Te jó ég!

2013. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nahát a válaszomat töröltette a "drága" kérdező.. Ennyi örömöd legyen az életben, a macskádnak pedig egy sokkal felelősebb és szeretőbb gazdája..
2013. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezni akarok feletted! De véleményként elmondom, hogy ha az én macskámmal lenne ilyen nem ide írnék, hanem orvoshoz vinném de azonnal! Szerintem én még el is ájulnék ha látnám hogy a macskámnak kikapták a szemét....és nem ide irogatnék nyugodtan! Ha nem kap orvosi ellátást....inkább vedd elő az ásót! Mert kezelés nélkül úgy elfertőződik neki,hogy belepusztul!
2013. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom olyan témában irnak erre az oldalra, hogy el sem hiszem amit olvasok! Az rendbe van hogy azt kérdezik, hogy pl. milyen táppal etetitek a macskát, vagy hogy kicsikét hullik a szőre és miért van, milyen oltás kell nekik...stb...de mikor olyanokat olvasok, hogy 4 napja beteg a macska nem eszik semmi és lehet eltört a lába és a végén megkérdezik h tudunk-e itthoni praktikákat.....vagy sír a macska és fáj a ha is és hogy szerintünk mi baja lehet.....hihetetlen. Nem hiszem el!


Amugy kiskorú vagy vagy már felnőtt?? Erre a kérdésre amit kiírtál egy állatorvos tud válaszolni! Ha vagy elég felelősségteljes és tényleg szereted a macskád akkor ÁLLATORVOS!

2013. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves egyik kommentelő!

Szeretettel mondom el, hogy én egy választ sem töröltem ki.

Amúgy, én elvittem volna már orvoshoz, ha nem menne el mindig el. Egyébként, köszi a válaszokat!

2013. márc. 14. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, ha nem te voltál, akkor annak szóljon korábbi "jókívánságom", aki az illetékes. De azért azt még mindig fenntartom, hogy egy felelős gazda ilyen esetben AZONNAL, amint észleli a macskája állapotát, tesz róla, hogy orvoshoz kerüljön. Ha kell, akkor bezárja addig valahova/valamibe.
2013. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kb 20 évvel ezelőtt láttam hasonlót a saját macskámon. Az inkább valamilyen szembetegség lehet, pl daganat vagy esetleg egy bélféreg valamelyik fejlődési stádiuma vert tanyát az állat szemében, ehez a szerencsétlen sorsú békához hasonlóan: http://www.youtube.com/watch?v=mht2jNXlJD8
2013. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kihánynám a beleimet fúj!
2013. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!