Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nagyon fájlalja az...

A cicám nagyon fájlalja az alsó állkapcsát! Miért?

Figyelt kérdés
/Állatorvos csak hétfőn lehetséges/ Nagyon fájlalja az alsó állkapcsát, nem tudom miért! Egészségesen és színesen táplálkozik! Sokat remeg és nyávog főleg ha az alsó állkapcsával történik valami. Mi lehet a probléma? Talán a foga? Kb fél éves, még kis korában fogadtam be mikor sebesen és véznán találtam meg. Elfog múlni vajon, vagy beledöglik a hétvégén? Nagyon rossz így látni és mihamarabbi válaszokat szeretné kapni! /Mellékelem hogy folyamatosan odafigyelek rá és játszom vele/ Köszönök minden vagy segítséget!

2013. márc. 13. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Atyaég! Holnap is van állatorvos, én nem várnék hétfőig. Látatlanban nem tudni mi a baja, de biztos nagyon fáj neki. Nem verekedett össze más macskával, vagy megtámadta valami?
2013. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap azonnal vidd el orvoshoz! Tényleg elnéznéd a szenvedését akár napokig? Ha fáj az állkapcsa, akkor enni sem nagyon tud. Napokig éheztetnéd azt az állatot? És még képes vagy azt írni, hogy odafigyelsz rá? Ha tényleg felelős állattartó lennél, akkor nem írnál ki ilyen kérdést, hanem orvoshoz vinnéd. Ha neked lennének fájdalmaid, valószínűleg te is dokihoz mennél, nem írkálgatnál.
2013. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
63%

Beledöglik!!???


Hááát erre nem lehet mit írni sajnos!


Ha odafigyelsz rá, akkor irány az orvos!

2013. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos! Bármi lehet neki a baja lehet hogy a foga jön, sok cica nem jól viseli ezt de ezen kívűl 100 ok is lehet....ínye,foga begyulladt bármi...vagy tályog...nem vagyunk orvosok hogy megállapítsuk. De amit leírtál csak azt tudom megállapítani hogy beteg a macskád! És ha valamilyen gyulladása van és itt húzod az időd...addigra komolyabban el is fertőződhet. Csak hétfőn lesz állatorvos??? És ma??? Vagy akár hétvégén fel is tudod hívni az ügyeletet és kimennek házhoz vészhelyzet esetén vagy mikor nincsen rendelési idő! Nem fogják rád csapni a telefont,hogy nem mennek ki mert nincsen rendelés......ha kell akár az éjszaka közepén is ellátják a beteg állatokat! Én biztos nem ide irogatnék ha ilyen betegen látnám a cicámat,hanem már rég elvittem volna dokihoz!
2013. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül elmentem egy állatorvoshoz, kicsit messzire de sikerült! Az egyik fogát kihúzta és azóta már jobban van. Nőt a tej foga alatt a foga de a tejfog nem esett ki, vagy mi. Azóta is itt van körülötte és hízeleg meg dorombol!
2013. márc. 14. 16:49
 6/6 A kérdező kommentje:
körülöttem*
2013. márc. 14. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!