Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FRANCIA buldogom van 5 hónapos...

FRANCIA buldogom van 5 hónapos. Történt egy kis baleset játék közben nagyon fájlalja a lábát, már megnézte az állat orvos, jövő héten megyünk röntgenre. Mivel tudnék neki kedveskedni? Annyira rossz így látni . Szeretném felvidítani

Figyelt kérdés
FRANCIA BULDOG GAZDIK VÁLASZÁT VÁROM!!
2012. szept. 4. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

De mit mondott a doki?

mennyi ideje fáj a lába, melyik lába, és pontosan melyik része? Mi is történt?


Amikor az én kutyámmal történtek hasonlók, a doki mindig azt mondta, hogy ne sétáljon egy darabig, és egyen rizses-reszelt almás-csirkehúsos-reszelt répás kaját, ez kíméli a szervezetét, így gyorsabban gyógyulhat a lába.


Amúgy ha szeretnéd, hogy kicsit elterelődjön a figyelme, vehetsz neki préselt bőr "csontot"...

Az enyémek imádják a disznóbőrből készültet, ez kicsit puhább is, mint a marhabőr, ezért "nagybetegen" is könnyen elcsámcsog rajta a kutyus...

A KIK-ben 300 ft a kicsiből 5 darab...

2012. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És miért kell jövő hétig várni a röntgennel?

Mi múlt héten voltunk dokinál, úgy látta h meg kell röntgenezni és megcsinálta azonnal. Ha pl el van törve 1 hét alatt deformálódhat annyira h az maradandó vagy műtéttel helyrehozható. Én mennék egy másik orvoshoz...

2012. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát köszi a jó tanácsokat !!

Pénteken megyünk Pestre, és meg műtik szegénykémet,

voltunk a klinikán, és kimutatták a leletek, hogy eltört a könyöke ,de nagyon bátor az én Bogikám :)

Kapott fájdalom csillapítót, és persze jutalom falatokat is :) A Reszelt répa jó ötlet XD majd csinálok neki több félét had egyen a drága :)))

nektek is pukizós horkolós kis Bulitok van??

Imádni valóak ugye?

Szép napot nektek, és köszönöm még egyszer !!

2012. szept. 5. 16:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kellet volna várnunk a röntgenre, mert szabadságon volt, akihez vittem volna, de át mentünk egy másik orvoshoz, és ő azonnal megcsinálta szerencsére !!
2012. szept. 5. 17:02
 5/7 A kérdező kommentje:

A bal mellső lábikója sérűlt, de nem merem a Fehérvári dokikra bízni,ezért megyünk Pestre kap majd szorító hámot is, és nem rosszalkodhat tudom hiányozni fog neki a játék, és a fogócska, de az ő érdeke, így hamarabb felépül, nekem is mondta a Főorvos, hogy kis helyen kell tartanom hogy ne szaladgáljon, meg teszek mindent csak neki jó legyen!!

Imádom :)

2012. szept. 5. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
pedig Fehérváron van egy nagyon nagyon jó rendelő/klinika...
2012. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ott voltunk, ott csinálták a röntgent is :)
2012. szept. 6. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!