Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A balhaelleni nyakörv megöli...

A balhaelleni nyakörv megöli a cicában lévő bolhát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

frontline csepp,gyógyszertárben kapható,nagy macskás vagyok,nekem ez jött be csak,a nyakörv semmire nem volt jó.

kb 2000ft,és két nagy macskának elég ,6-8hónapig hatásos,olyan helyre csöppentsd,ahol nem éri el,hátul a nyaki rész és kicsivel alatta

2009. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szóval gyógyszertárban:)
2009. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én macskám nagyon vakarózott. Vettem neki bolhairtó nyakörvet kb. 600Ft-ért és azóta elmúlt neki.

Azért is szeretem jobban a nyakörvet, mert ha esetleg elcsavarogna, látják rajta, hogy nem kóbor állat.

2009. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok a nyakörv híve... Én inkább frontline vagy stronghold cseppeket javaslom. Ez ki is írtja a bolhákat, valamint védettséget is ad.
2009. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...akár csak a nyakörv.
2009. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen koru a cicád mert három hónapos korig nem szabad bolhaírtó nyakörvet tenni a cicákra mert a vegyszer amivel át van itattva meg is ölheti.Nekünk nem vált be a nyakörv csak a spot on
2009. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!