Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy macskának levágok a...

Ha egy macskának levágok a bajuszábòl vissza nő az eredeti hosszúságára?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne vágd le, mert nekik az érzékelőként is szolgál és mezavarod vele a cicát. Minek vágnád le?

Amúgy a bajusz is cserélődik, és szerintem ha már a kifejlett, megnőtt bajuszt vágnád le, nem hiszem, hogy az tovább nőne, vissza nőne. Egy idő után kihullik és jön az új. De tényleg ne vágd le!!!

2013. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem nő vissza. Amikor eljön az ideje, kihullik, és új nő helyette, de addig nyamvadt bajusszal lenne kénytelen létezni.
2013. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vicuska87 ***** válasza:
77%

Le ne vágd, az neki térbeli érzéknek funkcionál, egyensúly, nem csak dísz!!!!!!!!


Istenem!

2013. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vágd le, létfontosságú nekik. Ahol a bajuszuk befér, ott ők is. Ezzel (is) tájékozódnak.
2013. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megerősíteném az előttem szólókat, nem szabad levágni.
2013. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Visszanő, csak nagyon sok idő, hosszú hónapok. Nekem a cica felugrott a tűzhelyre és leégett a bajsza amikor főztem. Szegénykém, de semmit nem tanult belőle, legközelebb is felugrott. :(
2013. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy ez csak egy elméleti kérdés, és nem szándékozol ilyet tenni
2013. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van két macskám, nekik rendszeresen levágja a bajszukat a Facebook-on állatmenhelyeket megosztó szomszédom. Nem tudom miért csinálhatja.
2017. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!