Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Budapesten...

Mi a véleményetek a Budapesten nyílt két macskakávézóról?

Figyelt kérdés

Mindkettőről hallottam már pozitív és negatív véleményt is. Szerintetek melyikbe érdemesebb elmenni?

[link]

[link]



2013. márc. 19. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Az első inkább tűnik nekem ember és állat barátibbnak. A fészbukon szoktam őket olvasni, képet nézni róluk. Úgy gondoltam akkor megyek át hozzájuk, ha már lecseng a "nagy roham".

A második kicsit szenzációhajhásznak tűnik, eleinte a cicákra se tudtak vigyázni rendesen, mert meg is rugdosták őket gyerekek. Nekem emiatt nem szimpik, mert az állatokat nagyon sajnálom, hogy rajtuk kereskednek.

Egyébként annyira sokan járnak, hogy asztalt kell foglalni ha le akarsz ülni és egy idő felszólítanak hogy add át a helyed másnak. Háááát... ha én beülök kávézni, már urambocsá de engem ne csesztessen senki. Szóval ez nem kávézó. Inkább állatsimogató.

2013. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Robi.88. ***** válasza:
0%
Ezért vki fizet???
2013. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
isteni lehet a macskaszőr a kávéban
2013. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek értelmes válaszokat adni. Lehetőleg olyanok válaszoljanak, akik már voltak legalább az egyik vagy esetleg mindkét helyen, vagy ha még nem jutottak el, hallottak valami információt róluk. Azokra nem vagyok kíváncsi, akik egyébként sem szeretik a macskákat, és csak fanyalogni tudnak.
2013. márc. 19. 09:16
 5/15 Robi.88. ***** válasza:
5%

Egyik sem egy csóró hely az biztos ha megnézed az árakat:)(kötelező fogyasztás)

Én szeretem a macskákat, de ezt vegyiteni egy kv-zóval eleg elmebeteg otlet, főleg h 600 millio ember fogja nyustolni szegény állatokat...olyan az egesz mint egy bizarr macska bordély ház:D

2013. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Vicuska87 ***** válasza:
19%

Nekem ez az ötlet nem tetszik, mert sajnos van olyan ember, aki nem tud bánni az állattal,és ennek az állat fogja a kárát látni! Húzzák, vonják, nyüstölik, nem minden cica, ölbe cica!

Szóval, bizonyos pozitív keretek közt elfogadható, de így nem!

2013. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Amíg szépen bánnak a cicákkal, addig rendben van. De előre látom, hogy a szülők rájuk szabadítják az unatkozó, neveletlen gyerekeiket, akik összevissza fogják nyúzni őket.
2013. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De jóó!! Nem is hallottam,hogy van ilyen Budapesten! Feltétlenül,ha lesz időm akkor benézek valamelyikbe! :D Riadóztatom barátnőimet is! Ha összejön elcipelem őket :) Nekem nagyon tetszik,hogy teázás közben ott vannak a cicusok :) Amugy is én ismerősökkel szoktam járni teaházakba és igen fizetek ezért, ha még ráadásul ott vannak a kis szőrpamacsok is:) Nekem az tetszik a legjobban,hogy örökbe is lehet fogadni cicusokat :) És akit meg zavar,hogy ott vannak a macskák,az ne menjen akkor oda. Én szívesen kipróbálom és el is megyek majd ismerősökkel :) Engem nem zavar hogy ott vannak a cicák. :)
2013. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok! Amit most néztem a két kávézóról képeket és amiket olvasgattam nekem az első tetszik jobban. Facebookon is lehet olvasni róluk és van házirendük is! :)
2013. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az első amit linkeltél nekem nagyon tetszett amiket az elején olvastam róla,de megnyitott és macskákat rugdaltak,eszméletlen rossz vélemények vannak és a vendégkönyvükbe se volt semmi pozitív hozzászólás(törölték is..)


A második linken található elösször nem volt szimpatikus,de ha arra járok oda fogok beülni,mert csak jókat olvasok róluk és érdekes mód náluk nem volt cica bántalmazás.


Bár lehet nekem nem lesz nagy élmény mert otthon is 7 macskával kávézom és finom a szőrös kávém :P

2013. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!