Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak vele? Mit...

Mit csináljak vele? Mit tehetnék hogy ez a helyzet változzon? SOS!

Figyelt kérdés

3 és fél hónapos nöstény kiscicám 2 napja teljesen kifordult magából!Nem lehet egy percre se egyedül hagyni mert egyből rosszat csinál,leborit felborit mindent felmászik mindenhová,és ha szólunk neki le se sz@rja.Elötte ha rá szóltunk mindig leállt mrert tudta hogy rosszat csinált!Most nem!Olyanokat is csinál hogy beül a hátam mögé és mikor nem figyelek nekem ugrik és lekaparja a hátamról a bőrt!Ma az édesanyám dajkálta élvezte a cicus és egyszer csak semmi elakarok menni elöjel nélkül belekarmolt az arcába,majd nem kikaparta szemét a körmével!Ha a bögrét poharat letesszük az asztalra beleiszik és a kutyát akivel egyébként jóba van és amugy is játszik vele ,-már nem játékból!!!neki ugrik meg pofozgatja!teljesen megkergül!nem tudom mit xcsinálhatnék vele.imádom de ha igy fog viselkedni ne maradhat itt nálunk!Ti cicátokkal volt ilyen,mit csinálhatnék hogy "megjavuljon"?létezik cica nyugtató?!Miért lett egyik napról a másikra ilyen?!:S :(

Egy elkeseredett gazdi


2009. szept. 17. 18:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
július 27.e óta! és nem volt bágyadt:) sőt elötte is nagyon élénk cica volt de szófogadó okos,és nem csinált ien hülyeségeket!:)
2009. szept. 18. 17:29
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kiscica nem szófogadó volt, hanem félénkebb. Most felbátorodott, és ezzel egyidőben nőtt a mozgásigénye is. Egy 3 és fél hónapos cicától nem lehet elvárni, hogy szót fogadjon, egy kisebbtől meg pláne nem. Nem rossz ő, csak macskából van! Az ő fejével kell gondolkodni, hogy megértsétek. És sok-sok türelem. Arra pedig fel kell készülni, hogy a kölyökállatok csinálnak kárt a lakásban. Ez így normális.
2009. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ma már újra normálisan viselkedik kapott a dokitol nyugtatót!állitolag nyers hustol meg ilyenektöl,egvadulhatnak megkergülhetnek,mondtam dokinak hogy nem evett nyers hust már nem is tudom mit mondot rá de nekem volt igazam,a cica picit "bebolondult"
2009. szept. 19. 18:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Szuper. Reméljük a továbbiakban is majd tisztelettudóan viselkedik, szép csendben felnô és az ivarérés idôszakában sem fog téged háborgatni...
2009. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
én is remélem:)köszi a válaszokat!!!
2009. szept. 21. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!