Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvileg szeret a párom, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg szeret a párom, mégis ismerkedik, hazudozik a többi lánynak, hogy nem jó velem, 2 hete külön vagyunk. De közben sír, hogy ne hagyjam el, mert szeret, és megváltozik. Van rá esély? Én mit tehetnék, hogy változzon?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú ... Ha ilyet csinál akkor szerintem nem szeret téged. Bocsi h ezt mondom de lehet h csak kihasznál téged.. ugyanis te egy biztos pont vagy az életében és tudja h bármikor ott vagy neki..mert sztem te elég sok mindent megbocsátasz neki .. de ha velem ezt csinálná valaki, akármennyire is nehéz, és akármennyire is szeretem, nem hagynám magam.. sztem ő nem fog megváltozni, biztos fiatalok vagytok még, és neki szüksége van arra h csajozzzon, ismerkedjen :S hát sajnos ez van .. de sztem ezt te is tudod :S

Ez egy kicsit durva, engem felidegesitett h hogy viselkedik :S:S:S:S pff

2008. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megmondtam neki h utolsó esély...letörölt szinte mkit msnről...de annyira gáz...
2008. okt. 10. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem:) de akkor tényleg utolsó esély legyen, mert így azt hiszi h ő bármit megtehet veled szemben :) Ne hagyd magad.. csak neked lesz rosszabb :S
2008. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom,tényleg utolsó esély...de most úgy néz ki,h próbál változni..látom a viselkedésén,mondja h tiszta szívéből szeret meg minden...eddig nem mutatta ennyire h szeret..
2008. okt. 11. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!