Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy változzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy változzon valami? Bonyolult ügy. Lényeg hogy párom már nem szerelmes belém valami itt tartja(együtt élünk)ami nem a gyerek..

Figyelt kérdés
Van egy csaja de konkrétan nem tudja mit akar.Engem így is megkíván.Olyan a helyzetünk hogy anyagilg én teljesen rá vagyok szorulva,de így nem tudom mi lesz.Ha így élünk együtt sosem fog rájönni valójában mit érez irántam.Tudjuk mit rontottunk el de azt mondja nem tudja hogy meg akarjae oldani.
2008. nov. 4. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Le is írtad a választ. Ha együtt maradtok nem tudja meg, hogy mit érez irántad, vagy érez e még valamit. Ez az egyik. Másik meg, hogy te tudod azt, hogy hozzád megy haza, úgy hogy előtte egy másik nőt megk...t, hát nem tudom.. . szerintem nem lehet így élni. Én tudom milyen az ,amikor anyagilag rávagy valakire szorulva, de mikor én ilyen helyzetben voltam, akkor elmentem a teszkóba árufeltöltőnek, jogász létemre, és betársultam két egyetemista mellé egy pici lakásba. Biztos, hogy te is meg tudod oldani. Pakolj és menj. Ha kellesz a pasinak, úgyis keresni fog.
2008. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kisbabával vagyok itthon albérletbe és szülők sem tudnak segíteni.
2008. nov. 4. 21:31
 3/4 Srapnel ***** válasza:

A gyerekről a párod akkor is köteles gondoskodni, ha elhagyod, elvégre az övé(?) is. Ha nem tudja, hogy meg akarja-e oldani, akkor vagy sértődött, vagy nagyon is tudja: nem. Nekem eléggé sántítanak azok az esetek, amikor valaki akkor érez valamit a másik iránt, ha már elhagyja az a másik. Lehet, hogy akkor azt érzi, de valami mélyen már nem jó. Erre ne számíts. Az is lehet, hogy örülni fog, amikor már elhagytad, mert eddig is csak a gyerek miatt volt veled.


Egyet is értek, meg nem is, az előző hozzászólóval. A gyerek sajnos sokmindent megnehezít, bár talán nem lehetetlen munkát találni, persze ez a kérdező végzettségétől és a gyerek korától is függ. Minden esetre egy próbát nem csak hogy megér, hanem kell is tenni arra, hogy ezt a helyzetet megszűntesd. Egyik albérletből lehet másikba is menni, bár gyerekkel megint csak nehezebb.

2008. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy családok átmeneti otthona, talán még barátaid is vannak, akik egy időre befogadnának, vagy segítenének ezzel-azzal. Van olyan is, hogy tartásdíj. Én mennék. Ez meghozná a változást, akár úgy, hogy vége a kapcsolatnak, akár úgy, hogy rájön, mégis te vagy az igazi.

Téged nem zavar, hogy van csaja? Mert ha nem, és nyugodt szívvel tudsz így élni, akkor minek a változás? Ha meg zavar, akkor miért vagy még mindig mellette?

2014. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!