Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem engedik be mit tegyek?

Nem engedik be mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy terhes a cicám és őszintén nem tudom pontosan mikorra várhat az ellés de az pedig a másik gond hogy a szüleim nem engedik hogy behozzam a lakásba a terhes cicámat se a pincébe nem vihetem mert apu utálja a cicákat.Szóval egyetlen hely maradt a nyári konyha de ott elég hűvös van igaz ellett már ott a cica és nem lett belőle semmi gond de vajon ilyen hidegbe nem fagynak meg a kiscicák vagy teszek alájuk plédet is.Gyors válaszokat!!
2013. márc. 24. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Keress másik gazdát a macskának. Olyat, aki ivartalaníttatja, és ha beteg orvoshoz viszi. Gondolom ez a macska orvost még nem látott tipikus esete. Ha szüleid nem szeretik a macskákat, ne tarts macskát, csak szenvedni fog, mi lesz a kismacskákkal, bele se gondolok...
2013. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Orbán Viktor az apád? :D Vagy miért van a kulcsszavak közt?


Viccet félretéve, nem lesz semmi bajuk a nyári konyhában, csak rakj be nekik egy bélelt dobozt. A legjobb, ha hungarocellel minden oldalát kibéleled, alulra pedig egy régi takarót/pulóver/törülközőt raksz. Oldalára pedig vágsz 1-2 bejáratot. Elég akkor takarítani, ha a kiscicák már nagyobbak.

És ne felejtkezzetek el a későbbi ivartalanításról sem. :)

2013. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen am ez az lesz az utolsó kölykezése ugyanis visszük ivartalanítani ja és a 2 válaszolónak köszi a választ tetem neki oda ládát és sok sok pokrócot bele jól kibéleltem az első válaszoló pedig akkora marhaságot mondott hogy ha csöndben maradtál volna bölcsebb maradtál volna.
2013. márc. 24. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni apukád mennyi pénz adna a macska gyógyítására, ha utálja és terhesen nem engedik be a melegbe. Ne nézz madárnak.
2013. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a macska akkor lesz ivartalanítva, amikor jótündér keresztatyák potyognak az égből.


Sajnálom a macskádat meg a kölykeit. Ha egy kicsit is érdekel a sorsa és a boldogsága, akkor kerítsd neki új gazdát, mert láthatóan ti/te nem tudsz megfelelőlen gondoskodni róla.

2013. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most láthatjátok a Kérdező igazi arcát.

Az előbb is írt nekem privátba egy szép üzenetet. Nem idézem, mert már bőven lejáratta magát...


Egy a szomorú. Hogy ilyen emberek állatot tartanak. Nincs pénze... de azért tartja az állatot, mert önző!

Az ember végtelenül önző tud lenni.

ÉS a kérdező mellé még buta és sötét is.

2013. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a jó szó, hogy önző, igazad van 77%-os. Nem érdekli, hogy az állatra nincs pénz, neki akkor is kell, biztos jópár "szép" sztorit el tudna mesélni hogy mik történtek a macskákkal... Sajnos túl sok ilyen eset van korlátozni kéne a macska tartást, bevezetni a kötelező ivartalanítás, oltást, chipet, úgy talán csak azok tartanának, akik felelősségteljesebbek.
2013. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez kellene. Ivartalanítás, chip, oltások.

Remélem egyszer megérjük a szigorítást.

A kutyáknál úgy ahogy már elkezdődött a folyamat, jó irányban haladunk, hátha a macskák ügyében is lesz pozitív változás. Én nagyon bízom benne!

2013. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
képzeljétek el a macskám be van oltva minden ellen ugy hogy nem kell aggodnotok ja és találtam már remek gazdákat a kiscicáknak
2013. márc. 29. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!