Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerinted mekkora az esélye a...

Szerinted mekkora az esélye a lenti videónál hogy a macska leesik? Te csinálnál ilyet a macskáddal? Szerintem eléggé életveszélyes.

2013. márc. 24. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Persze, hogy nem csinálnék. Most is rossz volt nézni, úgy, hogy nem is az én macskám. Miért kell ilyeneket csinálni?

Persze nagyon ügyes állatok a macskák és lehet ez nekik semmiség, de én ezt nem élvezném, sem látványban sem semmiben. Aztán meg milyen kaját ad neki? Az sem egy egészséges jutifalatnak néz ki.

2013. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%

Addig jár a macska a kútra, amíg bele nem esik.

Amúgy tényleg bármennyire ügyesek, ők is tudnak nyekkenni. Az enyém kiszambázott a 6. emeltről, de szerencsére túlélte.

2013. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A macska is melléléphet bármilyen ügyes.

És egyértelmű, hogy sosem csinálnék ilyet a macskámmal, sőt semmilyen macskával. Szerintem egy ember sem csinálna, aki szereti az állatokat.

Aki a videót készítette, meg, akinek hasonló ötletei vannak, azzal kéne ilyeneket csinálni. :)

2013. márc. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!