Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor ébredfel az altatásból?

Mikor ébredfel az altatásból?

Figyelt kérdés
Lassan kezdek aggódni, két kandúrmacskámat most ivartalanították, egyidősek, az egyik már vagy 2órája járkál, a másik meg nem akar felfelé ébredni. Ez normális? Mennyi idő, míg elkezd ébredezni? És miért tart nála sokkal hoszabb ideig?
2009. szept. 18. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Hívd fel az orvost. Nem értem, csak akkor szokták a rendelőből kiadni, amikor elkezd ébredezni.

Elég jól ki lehet számítani az altató mennyiségét, de azért lehet olyan macska aki másképp reagál rá.

Úgy szokták adagolni, hogy a műtét után nem sokkal már kezdjen ébredezni.

Hívd fel a dokit!

2009. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mikor volt a műtét? lehet több altatót kapott, mert nagyobb.. figyeld, ha továbbra sem kel fel akkor hívd fel az orvost!

mikor a lány macskámat ivartalanították ő is később ébredt fel mint a fiúk, gondolom többet kapott. azt hogy a fiúmacs mért alszik még mindig, ezt nem értem, szóval telefonálj

2009. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felébreszteni, és egy kis vizzel kínáld. Mellesleg tényleg felhívhatnád a dokit, csak úgy megnyugtatásképp. Én holnap viszem az én kandúrkámat fél kilencre. Drukkoljatok, hogy ne legyen semmi gond.
2009. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hiába próbálom ébreszteni, semmi reakció. Vizet így nem merek neki még csak odaérinteni sem, mert félek, hogy félrenyeli... köszi a válaszokat mkinek, most megyek hívoma dokit...
2009. szept. 18. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj, hogy mit mondott a doki.
2009. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na, hát végül mielőtt hívtam volna, elkezdett mocorogni:D Úgyhogy mostmár minde jó lesz :D Ja, és drukkolok nekeed, kedves 3. kommentelő:D
2009. szept. 18. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Megtörtént nálunk is az ivartalanítást. Elég simán ment a lábadozás, tegnap este már egy hatalmasat zabált, ma már a társát hajkurássza. A tiéd hogy van?
2009. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az enyémek már másnap délután vígan szaladgáltak =D
2009. szept. 25. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!