Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Altatasbol ebredezik folyton...

Altatasbol ebredezik folyton hany mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Mar vagy 8szor hanyt, mit tegyek nagyon aggodom, vigyem vissza az orvoshoz v majd elmulik
2011. máj. 4. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
evett előtte? vagy csak öklendezik?
2011. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen igyekezz pótolni a folyadékot, mindig legyen előtte friss víz, biztasd, hogy igyon. Esetleg egy fél B6 tablettát lehet neki adni.
2011. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel az orvost! Szerintem nem normális, az én kutyám rendben felébredt. Kicsit kótyagos volt, de ennyi.

Mindenképpen hívd fel az orvost, vagy vidd vissza. De előbb inkább hívd fel, talán jobb lenne kihívni az orvost házhoz.

2011. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ok, felhivom az orvost
2011. máj. 4. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:
ha evett előtte (mert ugye nem szabadott volna már ennie) akkor ez előfordulhat. Legyél mellette, hogy ne fulladjon meg.
2011. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

felhivtam a dokit, azt mondta majd elmulik, es h tele volt a gyomra pedig eskuszom egy falatot se adtam neki este 1o utan es kb 1o kor mutottek reggel uh nem ertem a dolgot, de a doki szint nem lesz baj, koszi a valaszokat.

Ja, es nem tok nagyon mellette lenni mert most utal es morog ram es nem engedi de azert nagyon figyelek

2011. máj. 4. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor gyomorsavat hány. Lehet fájni fog a torka ha felébred. Adj majd neki sok friss vizet.
2011. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ha morog rád, én madárhangokat játszottam neki mp3-ból amíg ébredezett, azt nagyon értékelte szerintem. Kis drágák.
2011. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is sokszor hányt, miután felébredt, igaz, nekem csak 4szer és két nap alatt. De ez ilyenkor normális szerintem, az ilyen dolgok elég cicafüggők, melyik hogy viseli a műtétet.
2011. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hál isten már megbarátkozott velem :) Itt alszik az ölemben- amit amúgy soha nem csinál úh gondolom kell neki a szeretgetés. De még mindig nincs magánál rendesen, szédeleg meg minden, pedig már több mint 12 órája volt a műtét. Holnapra rendbe kéne jönnie, mert be kell mennem suliba prezentálni de ha szédeleg nem hagyhatom magára...szerintetek kimegy belőle holnapig a szer?
2011. máj. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!