Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El van hízva a macskánk, mit...

El van hízva a macskánk, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Mivel etessük és hogyan, és a többi.. ?
2013. márc. 29. 15:47
 1/4 anonim válasza:

Szerintem nem az a gond, hogy mit adtok neki, hanem, hogy mennyit...

Kevesebbet mint eddig és majd lefogy.

2013. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak light tápok,túlsúlyos cicáknak,de szerintem jó egy sima táp is,csak kevesebbet adjatok belőle.
2013. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten elhízott macskáknak való light tápok, etess azzal és nem árt, ha megmutatod a cicust egy állatorvosnak is, nehogy más is legyen a háttérben.


Én ezzel etetek, csak nem a lighttal, hanem az ivartalanított kandúroknak valóval. Teljesen meg vagyunk vele elégedve, jó áron van és minőségi.


[link]

2013. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maxitabi ***** válasza:

Mennyire van elhízva? Mennyi idős? Ivartalanított? Egészséges amúgy? Mielőtt diétáztatnád, feltétlenül orvosi vizsgálat előzze meg!! Ki kell zárni a szervi bajokat!

A macskák nagyon érzékenyek-szervileg és lelkileg is, ezért csak óvatosan szabad diétáztatni őket.

Nem feltétlenül kell light kaja, de cukormentes, szénhidrát-alacsony(pl gabonamentes), összességében alacsonyabb zsírtartalmú táp kell.

Tilos bármilyen nasi,falatka az étkezések között és nem szabad előtte hagyni a tápot sem.

Hetente kb egy teáskanálnyival kell csökkenteni a megszokott tápadagját.Túl gyorsan tilos, megbetegedhet tőle!!

2013. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!