Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megzakkant a tüzelő macskánk,...

Megzakkant a tüzelő macskánk, mi tévők legyünk?

Figyelt kérdés
2 hónapja tüzel, és olyankor alapból zakkant, meg hát alapból félénkebb fajta cicus. De egyre ingerlékenyebb lesz, és most hoztunk egy kölyökkutyát akit nem szeret, mert az mindig játszani akart vele. És már mindenkire fúj a családban, szó szerint fúj és karmol ha csak rá merünk szólni valamiért! S Régebben nem volt ilyen.
2013. márc. 25. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás? Akkor nem kellene többet vesződni a tűzeléssel...a többiről nem is beszélve :-(
2013. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lefog nyugodni nemsokára! Kitartás!
2013. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És ivartalanítani mikor lehet? Állítólag meg kell várni míg abbahagyja a tüzelést, mert ha így ivartalanítanánk akkor meg maradna a hülye viselkedése!
2013. márc. 25. 14:24
 4/18 anonim ***** válasza:

2 hónapig egy macska se tüzel max 2 hétig,de már az is nagyon sok.

Ivartalanítani 6 hónapos kortól is lehet,de szerintem te abban se vagy biztos,hogy tüzel.

2013. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudom mikortól lehet ivartalanítani, és tudom hogy tüzel! Csak nem tudom, hogy ha ilyenkor visszük dokihoz miközben még tüzel ugyan ilyen marad e a viselkedése... Mert állítólag ilyen marad... Ezért kell megvární, amíg lecseng...
2013. márc. 25. 14:42
 6/18 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz és ő majd meg mondja hogy mi a baja és mikor lehet/kell ivartalanítani.
2013. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nincs baja, "csak" tüzel és feszült. Azt hittem itt sok macskaokos van, akik tudnak segíteni... :/
2013. márc. 25. 14:51
 8/18 Vicuska87 ***** válasza:
47%

A 2 hónap folyamatos tüzelést sokallom!


Vidd el állatorvoshoz, van aki bevállalja így is, de van aki csak hogyha lecsengett! De azt hiszem van valami injekció, amit ha bead, akkor pár óra múlva már nem tüzel, és akkor akár 24-36 órán belül lehet vinni!

2013. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

De nem marad ilyen a viselkedése mint tüzelés közben?

(pl kandúroknál ivartalanítás után is megmaradhat a jelölés)

2013. márc. 25. 15:26
 10/18 Vicuska87 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen maradna a viselkedése. A jelölés, az egy berögzött szokás!
2013. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!