Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perfect Fit-ről mi a véleménye...

Perfect Fit-ről mi a véleményetek? Konkrétan a pro steril-ről?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom és vettem a cicunak. Tetszik neki, de eddig Purina One-t evett.

Melyik a jobb a kettő közül?


2013. ápr. 2. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó minőségű,úgyhogy mindegy melyiket adod neki.
2013. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mecse ***** válasza:

Szerintem elég drága a beltartalmához képest mindkettő. A cica ragadozó, és mindkét tápban az állati fehérje egyik esetben 16% plusz szárított formában még van a tápban valamennyi ami nincs sehol feltüntetve, a másik esetben a Perfect Fit-nél 24%.


Ez vészesen kevéske. Mindkét táp "tele" van gabonaszármazékkal, kukorica, árpa, búza, ha logikusan végiggondolod mi szüksége is a ragadozó cicádnak ezekre? Semmi az ég egy adta világon? Így van, semmi az ég egy adta világon. Ezek tömeg- és fehérjeösszérték-növelőnek vannak beletéve a tápokba (hogy az összfehérje % magasabb legyen, míg az állati fehérje % továbbra is alacsony, növényi fehérjére pedig macskáknak nincs szüksége), a macskád semmit nem profitál belőle.


Hogyha minőségi táppal szeretnéd etetni akkor ajánlom az Orijen-t vagy az Acana-t, illetve a Taste of the Wild-ot.


Nuku gabonaszármazékok ezekben, és az állati fehérje arányuk is sokkal jobb.


A TotW van hasonló árkategóriában mint az általad említett 2 táp viszont beltartalmilag SOKKAL jobb, az Orijen picit drágább.

2013. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Jelenleg nincs munkám és így pénzem se sok, ezért veszek neki Purina One-t, és mert a Whiskashoz meg az ilyesmikhez viszonyítva még minőségibb is.

Amint lesz pénzem veszek neki jobbat, de eddig nem volt bajom a One-nal, szép fényes a szőre, nem kakil 5-ször egy nap és stb. Plusz mellé kap nedves tápot, meg főtt husit néha, szóval szerintem annyira nem rossz étkeztetés ez.

És még mindig jobb, mintha Whiskas-szal, meg ilyennel etetném.

2013. ápr. 2. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb,én csak azt veszem nekik.nagyon szeretik mást nem is nagyon esznek meg!
2013. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És fényes a szőrük meg teljesen egészségesek? Azért kérdezem, mert, ha igen, akkor annyira rossz táp nem lehet. Plusz a szegényebb embereknek is elérhető. Ezért választottam a Purina One-t is. Eleinte vonakodtam, mert Purina, de aztán a cicának csak jót tett. :-)

Persze azért kipróbálom majd az Orijent, vagy Acanát, de csak később.

2013. ápr. 3. 00:02
 6/6 Mecse ***** válasza:
0%

Én segítő szándékkal írtam amit írtam, mert én is sokáig meg voltam győződve róla hogy X és Y táp a szuperság, amíg utána nem olvastam és ki nem derítettem mennyi minden másra kell még odafigyelni hogy a cicának is jó legyen.


Nem bántásból írtam a dolgokat, nem tudom miért érzem úgy hogy annak vetted.


A Taste of the Wild táp OLCSÓBB mint a 2 táp amiről a kérdés szólt(!!!), és minőségileg sokkal jobb, ezért is írtam, ha esetleg lesz kedved majd váltani egyszer és kipróbálni, erre nem fog rámenni a gatyád is :).

2013. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!