Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámat baleset érte....

A cicámat baleset érte. Baltával nyakon vágták és eltört az alsó felső állkapcsa. Az orvos szerint nem lehet műteni, de szeretnék rajta segíteni, mi tegyek?

Figyelt kérdés
Az orra is vérzett elég sokat, be is dugult neki, a száját nem tudja vagy akarja bezárni, valószínűleg ott vesz levegőt. Próbálok neki kamillás teát adni, de alig issza. Enni azt mondták pépeset adjak, erre szívesen hallgatnék bevált tippeket, olyanokat amiket lehet fecskendőből adni neki. Antibiotikumot és fájdalomcsillapítót kapott.
2013. ápr. 3. 22:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ő is kapott már pépes kaját, magától tudott enni szerencsére... :) Igaz nem sokat, de azért jó jel.
2013. ápr. 4. 14:11
 12/15 anonim válasza:
Ha szerencséd van akkor felépül, igaz azért nem egy hét alatt, én egy olyan cicát fogadtam örökbe akit elütött egy autó, minden egyes csontja el volt törve, le volt szakadva neki az állkapcsa, alig tartotta valami, de az a kedves állatmentő aki őt megmentette mindent megtett érte és felépült a cica, és boldog:) Hozzá teszem én is állatmentő vagyok és láttam már csodákat, ennél súlyosabb helyzetből is épült már fel cica :) Fel fog épülni, de amúgy ilyen esetben egy síma "mezei" állatorvos nem jó, állatkórház a legjobb, ilyenkor, ők sokkal többet tudnak tenni egy állatért mert ők képzettebbek :)
2013. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szegénykém,nagyon sajnálom!

Nagyon jó gazdija vagy neki hogy ennyire aggódsz érte és probálsz neki segíteni!

Más ilyenkor még egyet bele szokott rúgni,nem hogy segítsen neki!!!

nagyon vigyázz rá,biztos megfog gyógyulni!!!

2013. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Csodamacsek ő, már enné a szilárdabb kajákat is, de szegénynek még nem forrt össze a csont. Mindenesetre nagyon jó étvágya van és aktívabb mint valaha, szóval számunkra már meg is gyógyult! :) Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 7. 11:13
 15/15 anonim ***** válasza:
De jó, nagyon örülök neki! :) Ezeknek úgy látszik tényleg hét életük van... :))
2013. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!