Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek milyen cicátok van?

Nektek milyen cicátok van?

Figyelt kérdés

Gondolok itt most mindenre.. Nem, kinézet, név, viselkedés, különleges képesség de nagyon szívesen várok történeteket is:)

Az én cicám:

Ehónapban lesz egy éves, lány cica, a neve Szesszi. Tiszta fekete, csak a farka vége fehér. Nem bátor, csak kíváncsi. Sokszor bemegy a fürdőbe, beugrik a kádba és ott tisztálkodik. Mielőtt vizet iszik, belelép a táljába. Nem egyszer beleivott már a kávémba is. Ügyesen leesik mindenhonnan. A tacsival egy ólban alszanak. Ritkán hízeleg, de akkor nagyon. Emellett nagyon lusta, amikor alszik, bármit lehet vele csinálni. A hihetetlen aranyos fejével el tud bűvölni, és olyankor még haragudni sem lehet rá. Sokszor hívom PsychoCat-nek, mert rájön az 5perc, és úgy rohangál, és ugrál mint akit üldöznek. Szeret gáncsolni, és mikor tejet öntök neki, aládugja a fejecskéjét. Még annyi, hogy nem egyszer megkísérelte mát kiszedni a cipőkből a fűzőt..:)


2013. ápr. 4. 09:09
 1/8 anonim válasza:
100%

Azok akiknek nincs macskájuk, vagy utálják őket, azok miért

kattintanak egy ilyen kérdésre?...

Nekem már nincs macskám amugy barna tigriscirmos volt,

elég játékos volt fénykorában és félénk, de idővel már csak mindig bújni akart.

2013. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ezaz! Miért az anti-macskásoknak ilyen kérdésre menni, és pláne olyan válaszokat írni, ami a macskabarátoknak sártő lehet...-.-

Utolsónak: Biztos aranyos lehetett:)

2013. ápr. 4. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is hasonlóan viselkedik, de vigyázni kell a tejjel, mert hasmenést, gyomorproblémákat okoz náluk. Nem tudják megemészteni a laktózt. A macskáknak nincs szükségük tejre az étrendjükhöz.
2013. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém szürke félig házi, félig brit klassz. ezüst cica. Menhelyről fogadtam örökbe. Nagyon okos, olyan, mint egy kutya. Sokat foglalkoztam vele, tanítottam. Jelenleg benti, de lakott kint is tavaly nyáron. Nevére hallgat, cuppogásra is jön. Néha sétálunk pórázzal, olyankor mindig megmosolyogják az emberek. Tudja, ha rosszat csinál (pl ellop vmit). Akkor sunyi, tudom, hogy valamit csinált. Néha eltűnnek tollak, kisebb dolgok, de tegnap rárabolt egy melltartómra is. :D 12 éves, de olyan, mint egy kölyök, kergeti a farkát, bukfencezik, labdázik...ez az esti program. Tévét néz, imádja az állatos műsorokat. Szeret mindenkit, pofátlanul rámászna arra is, aki nem igazán macskapárti.

Vicces benne, hogy kérdezel valamit és olyan mintha válaszolna. Ha tele van az alom (finnyás, már egy 'valami' mellé sem megy be), akkor jön és reklamál. Rossz tulajdonság, hogy ezt éjszaka is megteszi és rád mászik, felkelt, hogy takarítsd ki az almot. Akaratos, ha nem az van, amit ő akar, akkor megsértődik. A legrosszabb pedig, hogy éhenkórász, bármit megkajál, ellop. Nem szabad semmit sem elől hagyni, igazi konyhamalac, pedig kap tápot is. (Még a félig megkezdett almámat is elviszi...)

Egyébként imádjuk! :)

2013. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az én cicám is kergeti a farkát néha.:)

Tudom, hogy a tej meghajtja, már észre is vettük, csak ritkán kap keveset, mert alapból ugye nagyon szereti.

Az én cicám csak akkor reklamál, ha ki vagy be akar menni/jönni.

Amikor éhes, odajön hozzám, nyávog, és szép lassan kivezet a konyhába. Ott felágaskodik a pulthoz és bámul:)

2013. ápr. 4. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is imádom a macsekokat az elöbb csak trollkodtam bocsi

Nekem is volt egy nöstény olyan "magányos farkas volt".

Reggel elment és csak este jött, de volt hogy nap közben haza jött néha.

Egyszer észre vettük hogy vemhes, és egyszer elment és csak 3 nap mulva tért haza.

Megszülte a kiscicáit, de a házunktól kb 500 méterre.

Erre mi követük a macskát, és megtaláltuk a kis cicáit.

Haza hozztuk öket, azóta nem is nagyon csavarog a nagy se :)


És tényleg bocsi a trollkodásért

2013. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
xD
2013. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi cicánk lány már lassan 2 éves.Tarka szürke,narancs sárga és fehér színű.A neve Nelly.Egy kis lusta cica.Mondjuk most vemhes.Furcsa szokásai:Ha kiengedjük az udvarra belemászik a talicskába és nézeget,a porban hempereg,mikor locsolok mindig odalyön és nézi a vizet,a szomészd tyúkját is szokta kukkolni :),meg a kádba mászkál,szeret tévézni.őt inkább a pörgősebb filmek/sorozatok érdeklik.Együtt szoktuk nézni a Revulotiont.Meg az kváriumban a halakat is nézegeti :D.
2013. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!