Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Házilag miből lehetne készíten...

Házilag miből lehetne készíteni a Royal Canin Recoveryhez hasonló, balesetet szenvedett cicának adható pépes kaját?

Figyelt kérdés
Rettenetesen drága, nincs rá pénzünk, de szeretnék neki minél többet segíteni. Mi az amit lehet adni ilyenkor cicának és magas a tápanyag, energia, vitamin tartalma? Ez fontos és az is h pépes legyen mert az állkapcsai törtek el és rágni nem tud egyáltalán, enni is keveset.
2013. ápr. 4. 14:56
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
35%

Szerintem semmiből sem!


Lehet tudsz de az nem lesz olyan jó! Én úgy gondolom, hogy nem kell neki adni sokáig ezt a kaját, és ki lehet bírni azt a pár hetet!

2013. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát csirkemell natúran főzve egy kis bébiétellel összekeverve, turmixolva. Lehet hülyeséget írtam, de majd ehhez talán írnak valamit a többiek.
2013. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huh... tényleg elég húzós ára van. És ha esetleg valamilyen olyan pépes kaját adnál neki amit szeret és meg is tud enni és ahhoz hozzákeverni valamilyen immunrendszer erősítőt vagy gyógyulás elősegítő kiegészítőt, aminek hasonló az összetétele, mint a RC-nak?

Hát ennyit találtam róla, pontosan nem igazán írják le az összetevőket.

"A szinergista antioxidánskomplex (E vitamin, C vitamin, taurin és lutein) segít megkötni az oxidatív stressz során a sejtben képződő szabad gyököket, ezzel is támogatva az immunrendszer működését.

Összetevők:

Baromfi máj, sertés- és baromfihús, módosított kukorica keményítő, cellulóz, kálcium-kazeinát, halolaj, ásványi anyagok, tojásfehérje-por, napraforgó olaj, taurin, karragén, frukto-oligo-szacharidok, bársonyvirág-kivonat (luteinben gazdag), Psyllium magvak, élesztő hidrolizátum (mannán-oligo-szacharid-forrás), DL-metionin, nyomelemek (kelátos forma is), vitaminok."

2013. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én régebben használtam a Béres cseppet macskák részére. Az is egy immunerősítő, de nem tudom ilyen esetben elég-e.

Biztos, hogy van ezen kívül más is, orvos tudna ajánlani. És akkor ezeket keverni a pépesebb állagú macskusz kajába.

2013. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főtt,pépes husi,vagy pedig nedves macskaeledel összenyomkodva.Ezeket biztos meg tudja enni.
2013. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!