Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a különbség a felnőtt és a...

Mi a különbség a felnőtt és a junior táp között?

Figyelt kérdés

Igaz mi olcsóbbat veszünk, de néha csak felnőtt van a boltba és azt veszünk.

Egyszer összehasonlítottam, és ugyanaz, pedig állítólag a juniorban más van...


Semmi baja sincs a felnőtt kajától, meg is dicsérték, hogy szép a szőre meg minden:)


2009. szept. 21. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tudom, hogy csak az ára.... (Mert az üngyüribüngyüri cuki kiscicusnak a drágább ételt is megveszik a gazdik, a junior pedig ha csak pár 10 ft-al is, de drágább mint a felnőtt - ezt használják ki)
2009. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a jobb tápoknál (hills, acana, orijen, royal canin,stb) a junior tápokban magasabb a hasznosítható tápanyagok aránya (vagyis pl fehérje esetén több származik húsból, tojásból és tejtermékből, mint pl kukuricából vagy zöldségekből)
2009. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az egyiket megeszi a kutyám, a másikat nem.
2009. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

tehát semmi.


akkor nemcsak én vagyok figyelmetlen vagy hülye hanem tényleg semmi:D

olyan drága tápot nem veszek neki, mert az inkább a fajtatisztáknál számít, hogy szép legyen a szőre meg ilyesmi^^

2009. szept. 21. 21:07
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
A junior tápban több a taurin, ami a cica egészséges fejlődéséhez szükséges. Nekem a doki is azt mondta, hogy mindenképpen juniorral etessem. Inkább nem kockáztatok, egye a fene azt a napi 20 Ft.-ot.
2009. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
A juniornak magasabb a tápértéke, mert a fejlődésben lévő szervezetnek arra van szüksége. Persze erre most sokan mondják, hogy régen is megéltek a cicák maradékokon is. Hát igen, ez igaz, de nem 18 évig..
2009. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Több olyan anyagot tartalmaz ami a fejlődéséhez szükséges és magasabb a fehérje tartalma.Szerintem inkább avval etesd
2009. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg az összetevőket. Nagyon sok a különbség. Más tápot kell adni a kölyöknek, mást az ivartalanítottnak, mást az öregnek...De hogy őszinte legyek, én is attam kölyökként a cicáimnak felnőttápot.
2009. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Néha kap az én kiscicám is felnőtt kaját. Pl ha nincs junior a kisboltban. De ettől nem lesz baja, mert hát nem mérgező neki. Annyi hogy szért rendszeresen junir táppal kell etetni. Ha néha becsusszan egy adult, attól még nem lesz semmi baja. :)
2009. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

szerintem se lesz baja.

nem 20 forint mondjuk:)

2009. szept. 22. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!