Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leonardo száraz táp tényleg...

Leonardo száraz táp tényleg hasonlóképp jó, mint az Acana vagy Orijen?

Figyelt kérdés

[link]


Elvileg jókat írnak róla.



2013. ápr. 8. 20:15
 1/8 A kérdező kommentje:

Ízben van halas, kacsás, bárányos.

Ivartalanított macskáknak is jó? Azt írja szabályozza a vizeletet. Mennyi gabona van benne?

2013. ápr. 8. 20:17
 2/8 Mecse ***** válasza:

Azért nem egy Orijen kategória, de nem rossz eledel semmiképpen, top párban benne van. A halacskásnak amit linkeltél itt van a részletes összetétel leírása (angolul);


[link]


Tartalmaz valamennyi kukoricát (nincs specifikusan odaírva a százalékos érték itt, de a 4. összetevő a sorban, így tudsz viszonyítani ahhoz képest hogy az első a sorban az amiből százalékosan legtöbb van az adott eledelben), illetve rozsmalátát és rizst(legalább 15%) is.

2013. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A Royal Caninnál előlrébb vagy hátrébb helyeznéd a toplistán?

Köszi!

2013. ápr. 8. 21:16
 4/8 Maxitabi ***** válasza:

A táp fajtája is válogatja .. a beltartalom azért elmarad az orijenétől.. Az RC-nél nekem egy picit jobb pl a sensitive- csak rizst és 30% húst tartalmaz..

De közepesnél jobb azért!

2013. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mecse ***** válasza:

Előrébb helyezném mint a Royal Canint, és Maxitabinak igaza van, függ attól hogy melyik ízesítés / melyik cicákra specializálódott, pl. nekem a Maxi Croc-ot ette a cicám (a nagy macskáknak valót), nem pontosan ugyanolyanok az arányai mint a halasnak.


RC-nél jobb, mindenesetre.

2013. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem ivartalanított házi macskának kéne, a sensitive-vel szemezek.

Köszi a válaszokat! :)

2013. ápr. 8. 22:44
 7/8 Maxitabi ***** válasza:
At én két cicám is ivartalanított-egyik kandúr, másik leányzó volt.. Több, mint két éve eszik az orijent és köszönöm,jól vannak: nincsenek elhízva,és egészséggel sem volt eddig semmi, bár kapnak mellé tasakost, vagy néha nyers husit,ill 3 vizesedény van a lakásban elszórtan letéve a macskafüves cserepek mellett, hogy eleget igyanak.
2013. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az Orijennél döntöttem végül. Az a pár száz Ft árkülönbség kilónként nem számít, és így a legjobbat kapják. Nedvesből Leonardot és Animondát kapnak. Ezek jó árban vannak. Azért oda kell figyelnem az árakra, a 5 macska, de megérdemlik a jót. :)

Köszi a segítséget a választáshoz :)

2013. ápr. 10. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!