Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vörös szörzetű cicák mennyire...

Vörös szörzetű cicák mennyire keresettek?

Figyelt kérdés

Most született a macskámnak 4 cicája. Ez volt a második alom. Az elsőben csak egyet ellett. Mind a 4 vörös színű.

Lenne aki pénzt is adna értük vagy inkább csak ajándékozzam el. Persze nem sokra gondolok, csak pár ezer forintra, ami fedezi az anyamacska megnövekedett táplálékigényét. Egyet mindenképp megszeretnék tartani, és természetesen 8-10 hetes koruknál előbb nem választom le őket.


2013. ápr. 10. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelt szín a vörös (Garfield...), de pénzt én nem kérnék a kölykökért.
2013. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
A vöröseket szokták kedvelni. Pénzt nem fog adni értük senki, túlkínálat van kismacskából. Állatvédőknek a vemhesség utolsó szakaszában lévő macskákat kellett ivartalaníttatni, mert olyan sok a születő kismacska. Gondolj rájuk legközelebb, a befogott kóbor macskák kölykeinek is legyen esélyük az életre és ivartalaníttass. Nem csak ezért, a te macskád érdeke is, mert rengeteg betegségtől megívhatod. Neten mindennek utána tudsz olvasni.
2013. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is befogadtam a macskámat. Még 1 éves sem lehetett.

Az ivartalanítás mennyire hosszadalmas és veszélyes beavatkozás?

2013. ápr. 10. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyes, rutin műtét. Megvan fél óra alatt, a lábadozás viszont eltart pár napig, de hamar kiheverik.
2013. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2013. ápr. 10. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes otthon maradni vele a lábadozás idejére. Sokat jelent neki abban az időben, hálás lesz érte.
2013. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is vörös cicám van. úgy fogadtam be.

a vörösek keresett cicák. pénzt senki se adna értük...

2013. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Falusi vagyok, én szerettem volna vörös kiscicát, de nem pénzért venni hanem kapni..azért 1 táblacsokit vettem volna érte,..de a közelben nem találtam, csak 1-et aki 2000 forintért kínálta őket..azóta lett 2 darabom teljesen ingyen, plusz 2 szürke, és van 3 kinti cicám.
2013. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!