Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a Hócipős macskát...

Andreafarmerke12 kérdése:

Szerintetek a Hócipős macskát válasszam?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy macskát a nyaralónkba.Még 12 éves vagyok és szeretek a macskákkal játszani.(simogatni õket)Nekem a Hócipõs macska tetszik ,de nem ismerem a természetét.Azt is jó lenne tudni mennyi idõközönként kell etetni.Ha valaki más macskát ajánlana azt is szívesen fogadom, de ha megkérhetem a természetét is írja le.Elõre is köszi!☻

#macska #Hócipõs macska
2013. ápr. 11. 13:57
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:
56%

Hát egy fajtatiszta cica ára 80.000-nél kezdődik, és csakis benti tartásra adják!


Teljesen mindegy hogy házi cica, vagy fajtatiszta minden macskát etetni kell!

Azt hiszem várj még a cicatartással, amíg nagyobb leszel!

2013. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszi a jótanácsot!
2013. ápr. 11. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hócipős macska??? Az csupán egy színváltozat.
2013. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a cicatartás nemcsak játék és mese. A kakit, pisit el kell takarítani, az almot is tisztítani kell, nem is beszélve arról, mi van, ha mellé megy az akció. És sok macska szereti hajnalok hajnalán felkelteni az embereket, mert játszani akar vagy éhes. A szüleid nem tudom, mennyire tolerálnák.

És gondolj bele, a nagyon szép, fajtatiszta cicákat azért is szokták lakásba vagy cicabiztos udvarra (tehát két méteres kerítés, amin nem tud már átmászni) eladni, mert sokan el is lopják az ilyeneket. Főleg, ha jó tenyészetből van, vagy csak simán jófej cica, nagyon is barátságos az idegenekkel. Ja, és kihagytam, hogy akár meg is mérgezhetik vagy megtámadja valamilyen másik macska.

Fajtaleírásokat bárhol találsz az interneten, képek tömkelegével, macskatartási tippek szintén. A figyelmedbe ajánlom még a "Milyen kiscicát válasszak?" és ahhoz hasonló cikkeket.

De az tény, hogy egy fajtatiszta cica egy vagyon. Mi kilencvenért veszünk egy álomszép kiskandúrt, de ezért is költözünk új lakásba, hogy jobb legyen neki, és veszünk mindenféle cicabútort. Persze az utóbbi kettőt bármely útszéli kiscica megérdemli. Köztük is vannak nagyon szépek. Arra kell odafigyelni, hogy minél kisebb koruktól emberek között nevelkedjenek,és sokáig maradjanak együtt a kiscicák a mamával!

2013. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!