Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nekem van egy kani macskám...

Balcsi12 kérdése:

Nekem van egy kani macskám 2éves. És hát bent nőt fel és minden nap haza jót eni meg aludni szinte egész nap bent volt. Ám egy nap nem jót haza. Nagyon agódom érte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan csajozott. Sajnos akkor megeshet az is, hogy tapasztalatlansága miatt nem tud verekedni, a többi kandúr megfojtja vagy súlyosan megsérül. Nekünk egy cirmosunkat fojtották meg, a harmadik szomszéd találta meg.
2013. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Párosodni ment akár hónapokig is távol maradhat de az is lehet hogy nem is jön vissza ugyanis a többi kandúr megölheti, mérgezett egeret ehet, elüti az autó, megfogja egy kutya.

Sajnos nekem több kandúr macskám örökre eltűnt de volt olyan is amely 2-3 hónap után járt haza, így ment ez évekig. A legjobb ha a kandúrt ivartalanítod akkor nem kóborol el.

2013. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!