Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lehet olyan a macskák...

Miért lehet olyan a macskák szeme, mintha csak hús lenne az egyik szemük? Vagy bevérezve, kidülledve?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert beteg. Lehet fertőzéstől, élősködőktől, verekedéstől. Mindenesetre nagyon rosszul hangzik amit leírtál, azonnal orvosnál a helye a cicának, mert lehet, hogy a látása is veszélyben van. Gondolom kóbor cicáról van szó, mert gazdisoknál ilyenkor már rég kezelik őket. Szóval vidd dokihoz, mondd el, hogy kóbor, ilyenkor olcsóbban kezelik őket a jobb dokik.
2009. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy betegek!!!!!
2009. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem eredetileg ilyen... De megfogni nem tudtam őket, mert kóbor vadmacskák, és már el is tűntek... Csak érdekelne, fertőző-e, meg ilyenek.
2009. szept. 24. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fertőző, biztos verekedésnél sérült meg a szeme, gyakran előfordul, kóbor macskáknál meg főleg, náluk nincs aki kezelje az ilyen sebeket, és úgy gyógyul meg nekik, ahogy éppen tud. Ne aggódj szerintem.
2009. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 kismacskából 3-nak ilyen volt...
2009. szept. 26. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!