Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám már túlságosan is...

A macskám már túlságosan is kóborol?

Figyelt kérdés

Én vagyok az a kérdező, aki azt kérdezte meg, hogy normális-e, hogy nem megy el "csajozni" a macskám. Ez volt az a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__3291680-az-1.. Mostanra pedig már annyira visszacsinálnék mindent...

5 hete kezdett el kóborolni, mikor elkezdődött ez az időszak. Vagy a harmadik alkalomnál egy hatalmas sebbel tért vissza a fejének bal oldalán, pontosan a füle alatt. Egy naygjából 3 cm sugarú körben, de nagy eséllyel a háznál támadták meg, mert a terasz tiszta vér volt... Nem tudom mit tegyek, akkor is ijedtemben kesztyűt húztam, jódot, valamint neogranormant és sebtapaszt, és egy gyors elsősegélyt nyújtottam neki. Aztán valamennyire elkezdett gyógyulni, mire 3 héttel ezelőtt ugyanott megsérült. És szerintem megint a teraszon, hisz újra véres volt, pont a pihenőhelye mellett. Ugyanazt megcsináltam. De azóta sem történt semmi változás - mármint gyógyulásban. A szőre nem nőtt vissza, és ha elkezd vakarózni akkor megindul belőle a vér. Nem tudom mi tévő legyek. Ivartalanítani nem szeretném, valami arcvédőn gondolkodok, de az meg abszurd. Be pedig nem vihetem, mert azonnal kirúgnák a szüleim...

Mit tegyek, hogy ne járjon el ennyire?



2013. ápr. 14. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig az ivartalanítás a megoldás. Ha csavarog a csajok miatt, akkor se lát, se hall, csak megy. És az még a jobbik, ha "csak" elverik. Sajnos rengeteg macskát ütnek el ilyenkor az autók. Szóval ne sajnáld a pénzt az ivartalanításra.
2013. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk is van egy kandúr, iavartalanított és csak sz@rni jár ki a kertbe, amúgy bent döglik a konyhában egész nap.
2013. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!