Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 honapos cicaink vannak,...

6 honapos cicaink vannak, tervezzuk, hogy kiengedjuk oket a kertbe, de nem tudom mit csinaljunk, hogy visszatalaljanak a hazba?

Figyelt kérdés
Egy kollegam azt mondta, ok bekentek a tappancsukat vajjal mielott kiengedtek oket. Ez szokasos megoldas, vagy csak viccelt az illeto?
2009. szept. 23. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
szeritnem hülyéskedett.
2009. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én cicám úgy talált vissza, hogy az erkélyről ment le először, nem a lépcsőházból engedtük ki, és előtte nagyon sokáig nézte (kb 2-3 hónapig,) az ablakból a kertet elég sokszor, vagyis már volt képe arról ami kint volt, így amikor elfáradt, be is jött teljesen magától. Amúgy kb 2-3 hétig nem is ment a mi kertünkön kívülre, és ha jött valaki, rögtön elbújt :)

Szerintem ha nagyon félted őket, akkor első pár alkalommal menj ki a cicákkal, és legyen nálad valami, amivel vissza tudod őket hívni (pl az én cicám az egyik játékának a zörgésére mindig odajött, azóta már a hívásra is szerencsére)

2009. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én cicám 4 éves. 3 éves koráig panelban lakott, majd kertes házba költöztünk. Majdnem minden nap kiengedem a fűbe, de csak felügyelet alatt. Pár napja lelépett és kb. 3 órán keresztül nem volt meg. Lejártam a lábamat, az összes szomszéd kertjét átnéztem, de nem találtam. Már kezdtem beletörődni, hogy eltűnt és azóta már valami kutya széttépte, amikor láttam, hogy épp az utcáról nézelődött be az udvarba. Ő sem tudta biztosra, hogy itt lakik e, de ahogy kinyitottam a kaput beszaladt a házba. Látszott rajta, hogy rendesen sokkot kapott, hogy most tudta meg, hogy az ötös lottó főnyereménye....vagyis a világ ilyen nagy. Szóval ha a 4 éves cica hazatalált, úgy, hogy most jött rá, hogy a kerítésen kívül is van élet, akkor a ti cicáitok is hazamennének. R
2009. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!