Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7 hetes kiscica etetési szokások?

7 hetes kiscica etetési szokások?

Figyelt kérdés

Most kaptunk egy (lány kiscicát). Nagyon aranyos, csak az a baj hogy nagyon haspók :) mivel még nem tapasztaltam, egy nap mikor, mennyit kell adni neki, ezért adok valamennyit, és hagyom hogy annyit egyen amennyi jólesik neki... De nem hinném, hogy ez hosszútávon jót tesz, sem neki, sem nekem, mert hajnalban is éhes volt, és hallottam ahogy evett.

De ha már hajnalról van szó... Hajnali fél kettőkor (megnéztem) úgy döntött, hogy játszani van kedve, úgyhogy felmászott az ágyamra, és elkezdte karmolászni/harapdálni a kezemet, arcomat, rámászni a fejemre, stb... Szóval onnantól kezdve nem aludtam, és ez iskolaidőben nem túl egészséges. :D Szóval hogyan taníthatnám meg neki, hogy éjszaka hagyjon békén?

Köszönöm!


2013. ápr. 16. 18:40
 1/2 anonim válasza:
Ne rakj ki neki sok kaját hanem kis adagokat mondjuk naponta 3x. Jah és ha tejet adnál neki azt kicsit vizezd fel és ne sok legyen mert befosik. Vegyél neki junior tápot arra rá is van írva, hogy mikortól jó. Ameddig nem tudja hová kell kakilni mi éjszakára egy nagy dobozba raktuk ahonnan nem tudott kimászni (sok törölközővel) Ha már szobatiszta lett de még nem elég nagy, hogy kimenjen simán becsuktuk a szobaajtót és a nappaliban éjszakázott. Sajna ők előbb kelnek mint a gazdi:D Kérd meg a szüleidet, hogy etessék meg ha reggel mennek dolgozni de ha mész suliba akkor úgy is jó ha te adsz neki amikor felkelsz ki fogja bírni :)
2013. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A száraztápon rajta van,hogy kb. mennyit kell neki adni.Konzervet pedig 3x adj neki.Egy ilyen kicsi cica sokszor eszik keveset.

Délután játssz vele sokat,futtasd meg,hogy kifáradjon,akkor nem fog piszkálni éjszaka.

2013. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!