Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma apum meglepett egy cicával....

Ma apum meglepett egy cicával. Nagyon nem szeretem őket, ahogy őt sem. Én kutyás vagyok, de azt nem engedi. Apum meg elvárja hogy foglakozzak vele, meg szeressem, de ő hozta ide. Hogy mondjam meg neki? Vagy hogy szeressem a macskákat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 20:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Add nekem, én macska bolond vagyok! :)
2013. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
úgyis megfogod szeretni :)
2013. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
nemtudom,de én valahogy utálom őket.nem szeretnék itt senkit megbántani,félreértés ne essék csak nem szeretem őket.utolsónak:Hát remélem..
2013. ápr. 17. 20:36
 4/31 anonim ***** válasza:
Mi az oka hogy nem szereted őket? Meg tudnád fogalmazni?
2013. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Én is kutyás vagyok, egy cicát sem szeretek, vagyis igen, a sajátomat :)

Te is meg fogod szeretni.

2013. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
24%

nem szereti és kész, én is utálom a macskákat, kiskorom óta rám kényszeríti őket a család, de vagy elajándékozom őket, vagy más gondoskodik róluk. nem kértem, nem vállaltam egyiket sem, ahogy a kérdező sem, szerintem nem kell megindokolnia miért.

kérdező, ajándékozd el, apád meg fogja érteni, arra kényszeríteni hogy gondoskodj egy állatról amit nem kértél és nem is szeretsz, iszonyat fa.szság.

2013. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Aszociális gyümölcs:Nem is tudom,valahogy nem.Soha nem szerettem őket.:(Mindig is a kutyákhoz kötődtem.
2013. ápr. 17. 20:40
 8/31 anonim ***** válasza:

Én igazából antiszociális vagyok.



Szerintem, akkor még magad sem tudod miért, csak mivel nem kötődsz hozzájuk ezért megmagyarázod azzal, hogy "utálod őket".

2013. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

"szerintem nem kell megindokolnia miért. "

Nem kell megindokolnia, csak egy kérdés volt a kérdező részéről.

Tényleg miért nem?

Csak nem szereted őket vagy pl. utálod mint sokan (én is) a pókokat?

2013. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Pontosan,mint pl:Aki a pókokat vagy,bogarakat stb.

Meg egy macska nem is olyan hűséges.Sok macskánk vol.Mind elment vagy 1 falat kajátol odaszokik a szomszédhoz.

2013. ápr. 17. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!