Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 honapos cicaink vannak,...

6 honapos cicaink vannak, tervezzuk, hogy kiengedjuk oket a kertbe, de nem tudom mit csinaljunk, hogy visszatalaljanak a hazba?

Figyelt kérdés
Egy kollegam azt mondta, ok bekentek a tappancsukat vajjal mielott kiengedtek oket. Ez szokasos megoldas, vagy csak viccelt az illeto?
2009. szept. 24. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Viccelt. Maguktól visszatalálnak, ne aggódj.
2009. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha eddig nem voltak kint, pláne nem ""egyedül" akkor az első pár alkalommal legyetek velük, de amúgy visszatalálnak, de a kivétel erősíti a szabályt. Kerestünk mi már kiscicát ami elkóborolt pedig kinti cica volt. Jobb az óvatosság.
2009. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
2 hetes (hozott) macskáim kint vannak és visszatalálnak a bódéjukba. Én benn lakom a cicák kint. Nem tervezni kell, de kitenni. A lakást embernek épitették a cicáé a természet - vagy kínozni akarod szegény állatot egy életen át? Az nem kabalababa!
2009. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen álltkínzás a bent tartott macska. Az én macskomnak szabad bejárása van a házba. Amikor otthon vagyok ő is hazajön és bent van velem, néha kimegy de visszajön. Ezt ő választotta és szemmel láthatóan élvezi.

Az lenne állatkínzás ha ki akarna menni és nem engedné ki.

2009. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, biztatoak, en foleg azert aggodom, mert konnyen kijutnak a forgalmas utra is! :( De tudom, ez ellen semmit nem lehet tenni, csak remenykedni a legjobbakban.
2009. szept. 27. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!