Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi tehetek, hogy a cicám...

Mi tehetek, hogy a cicám jobban érezze magát a lábadozás alatt?

Figyelt kérdés
Kiscicám nemrég kiesett a hatodikról. :( Meg kellett műteni a lábát, és most "fekvőgipsz" van rajta. Ezért két hétig ketrecben kell laknia! Nagyon sír odabent, hiába a sok játék, friss víz, finom eledel. Megszakad a szívem ért. :( Mit tehetek hogy jobban érezze magát. Minden apró ötletnek ami egy kicsit is jobbá teszi azt a helyzetet örülnék!
2009. szept. 24. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegény cica :(.

Mekkora? Ha még pici, biztosan hiányzik neki a játék. Ha teheted, legyél vele sokat, simogasd, hagyd, hogy harapdáljon, érezze, hogy nincs egyedül.

Jobbulást neki!

2009. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Simogasd,h érezze biztonságban van!
2009. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szegény!! Biztos fáj neki. Plusz baromira nem érti miért nem tud rendesen mozogni. Nekem is műtötték cicámat, de nem kellett őt gipszelni, mert nyársakkal rakták helyre a lábát. Sokat simogattam meg dumáltam neki. Kedvenc kaják. Nagyon sokat voltam vele akkor.
2009. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
simizd meg néha szerintem ki veheted egy nagyon picit... és ha beteszel neki egy extra puha plédet vagy paplant akkor el lesz egész nap aludni fog... am nem te tetted fel az "esett már ki a cicátok az ablakont"?
2009. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fogjál neki egeret.
2009. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, én tettem fel azt a kérdést. Csak aztán komolyabb volt a lábsérülése, mint előre sejtettük. :(

Amikor csakitthon vagyok játszom vele. Ki is veszem amikor csak lehet. Ha elmegyek pl fürödni visszateszem, hogy biztos ne maradjon felügyelet nélkül. De amint visszateszem sír. :( Nem érti miért kell neki ott lennie, főleg hogy a másik cica kint máászkál körülötte.

Az a gond, hogy egyedül nevelem a cicákat, így amikor dolgozni megyek kénytelen vagyok itthagyni egyedül a ketrecben. Szabadságot meg nem tudok kivenni. :(

2009. szept. 24. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudsz mit tenni, nagyon nehezen viselik a bezártságot, én pl. szállítani sem tudom a cicáimat ketrecben, így tudom, hogy milyen nehéz most neked. Ezt a pár hetet valahogy ki kell bírnod neked is, a cicának. Gondolj arra, hogy nemsokára meggyógyul, és minden rendben lesz.

Egyébként hogy esett ki???

2009. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pár másodpercre elfordultam szellőztetés közben...
2009. szept. 25. 10:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, egy pillanat alatt megtörténhet a baj. Ahogy megvettem a cicákat, már szereltettem is fel a szúnyoghálókat. Persze így sincsenek felügyelet nélkül a kitárt ablaknál, de legalább "elfordulhatok", nem kell ott állnom az ablakban. Mi is magasan lakunk, így nagy odafigyelést igényelnek, de ennek ellenére nem bánom, hogy velünk vannak. Jobbulást a kicsinek!
2009. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A legjobb az ha amikor csak tudsz vele vagy h érezze h nincs egyedül beszélj hozzá igaz, hogy nem érti de nyugtató lehet számára és simogasd nagyon nagyon sokat:D
2009. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!