Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások! Ti is vagytok úgy,...

Intrepid kérdése:

Macskások! Ti is vagytok úgy, hogy a macskátok rendszeresen arra a székre fekszik, és alszik, ahol ülni szoktatok, (nekem ez a számítógép előtti szék), és nincs szivetek elzavarni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az íróasztal egy olyan hely, ahova csak akkor fekszik, ha én ott vagyok. Néha ha zavar akkor fogom és leteszem a földre. Ő meg átvonul a földön heverő pokrócra ami itt van mellettem és alszik tovább. Ágynál meg természetesen velem alszik.
2013. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, valamikor hagyom, de ha nagyon kell a hely, akkor arrébb teszem. A legtöbbször sikerül úgy odébb tennem, hogy meg sem mozdul közben, ugyanúgy fekszik az új helyen tovább :)
2013. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a férjemét pl. előszeretettel foglalják el. Ő pedig előzékenyen arrább gurítja velük és fog egy széket az étkezőasztaltól, arra ül :)
2013. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nalunk a parom szekebe ul,szamirogep ele dw vaneg egy kedvenc helye: a mosdokagylo

Ha nem surgos a gep ele ulni nem keltegetjuk :)

2013. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam az ágyon alszik el keresztben (majdnem középen) és alvás közben egyre hosszabb lesz, mert mind a négy lába kinyújtódik és egyre nehezebb mellette kényelmesen elférni. Nekem ilyenkor nincs szívem megmozdítani és én fekszem tök kényelmetlenül. Meg van mikor nagy ritkán rám fekszik és ilyenkor tovább egy helyben maradok, pedig már felállnék és mennék, mert annyira ritka ez az alkalom, hogy kihasználom.
2013. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk két cica van és a nappaliban van 3 fotel,1 puff és egy kényelmes szék--->tévénézésnél az elhelyezkedés elég bonyolult,mivel a két cica 2 fotelben elterül,mit az Alföld mi,a 4 tagú család pedig üljünk oda ahol hely van.:)

Mondjuk a kandúrt még arrébb tudom tolni,de ha a kisasszonyt egy centire is megmozdítom,akkor már neki áll följebb.:)

2013. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!