Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálja a férfiak többség...

Miért utálja a férfiak többsége a macskákat?

Figyelt kérdés

A párom utálja a macskámat, azt mondja azért, mert annyira ajnározom. Ha valaki jön hozzánk, és azt mondja hogy ő is utálja a macskákat, akkor ő gúnyosan vigyorog rám, mintha én lennék hülye, hogy ,,látod, senki sem szereti,,.

Ez annyira bánt engem...

Pedig nem viszem túlzásba a macskaimádatot, vannak nálam elvetemültebbek is, szerintem.


2009. szept. 25. 10:55
1 2
 11/15 anonim válasza:
mi egy szoba macskát akarunk venni,de apukám azt mondja hogy nem veszünk mert sajnálja hogy 4fal között kell leélnie az életét.De ha neked is szobamacskád van,akkor azt aánlom hogy vidd el sétálni.(hám+póráz)
2009. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

A férfiak azokat az állatokat szeretik, melyek hasonlítanak rájuk, azaz, idomítani lehet őket. Lsd. katonaság, egyéb hasonló "férfias":))) játékok. A férfiakat alázat, "izomagy", falkaszellem vezérli. Sosem lesznek olyanok, mint pl. egy macskafaj, az oroszlán, aki önállóan is gondoskodik magáról.:)

De még a hozzájuk hasonló állatoknak is több eszük, erősebb gerincük, főleg nagyobb szívük van, mint nekik.

Az állatok minden tekintetben felülmúlják az embereket, nemre való tekintet nélkül is.

Minél több embert ismerek, annál inkább tisztelem és szeretem az állatokat!

2010. márc. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Így belegondolva miért is kéne bármelyik állatnak azt csinálnia, amit egy ember elvár tőle? Kik vagyunk mi, emberek, hogy megítéljük ezt? Minden állat, növény egy más faj, semmi közünk nincs egymáshoz, azon kívűl, hogy az ember csak kihaszálja a többi fajt, ahogy a Földet is!
2010. márc. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
41%
Azért azt érdemes megfigyelni, hogy a nők, akik istenítik a macskáikat, utálják a férfiakat :) Ezen el lehet gondolkozni..mást nem is írok.. :)
2013. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás, hogy kifejezett utálatot éreznénk a macskák iránt. Inkabb a nagyobb kontrasztot az adja, hogy a kutya a társunk, akivel szinte bármilyen programot lehet szervezni. Kirándulhatunk, elmehetünk pecázni,lehet menni kikapcsolódni, labdázni, futni,.... Nagyon mély bizalom tud kiépülni.
2022. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!