Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A férfiak nagy része miért...

A férfiak nagy része miért nem szereti a macskákat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:54
1 2 3 4
 1/38 You got OWNED! válasza:
100%
Én akkor abba a kis részébe vagyok a férfiaknak aki szereti őket.
2011. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első válaszoló véleményét.
2011. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig abba a nagyon kis részébe tartozom aki imádja őket.

http://www.youtube.com/watch?v=oNS6SUe-kGc

aaaaaaawwww :)

2011. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
Én is szeretem a macskákat, sőt jobban, mint a kutyákat. 22F
2011. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
100%

Imádom őket, mint a kutyákat is. A sors iróniája, hogy allergiás vagyok az állati szőrre...

20/F

2011. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket.
2011. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs semmi bajom velük. Aranyosak. Talán azért mert a macska öntörvényű, és pont lesz@rja a gazdáját úgy ahogy van. Max akkor megy oda ha éhes vagy valami kell neki. (Mint sok nő), és sztem a férfi természetből (irányítani mindent) adódik, h nem szeretnek sokan egy olyan állatot ami nem hallgat a saját gazdájára. Szemben a kutyával.
2011. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
59%

1. rossz kategóriában vagy:)

2. nem is tudom miért nem szeretem.... mert nem!

2011. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket,csak allergiás vagyok a szőrükre.
2011. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
79%

nahh erre én is kíváncsi lennék :D amúgy sztem valami kisebbségérzés miatt... ha megfigyelted a filmekben is a negatív hősnek van macskája általában ...a negatív hősnek aki erős,elég sok önbizalommal rendelkezik, nem kell hogy még az állatkája is felnézzen rá stb...nemtudom lehet e ezt így érteni...nameg a macska az olyan állat amelyik a saját feje után megy , nem nyal be a gazdájának, önálló, nem úgy mint egy kutya pl...sztem azok a pasik akik nem szeretik a macskákat azok ugyanígy vannak a barátnőkérdéssel is..Nem szeretik ha a barátnőjük okosabb náluk , nem lehet neki megmondani h mit csináljon , azt várják h a barátnőjük felnézzen rájuk...pont mint egy kutya.

És ha megfigyeled , azok a férfiak akik nem szeretik a macskákat azok általában a kisméretü kutyákat sem szeretik, többek között azért mert "egy kutya legyen nagy és erős, hogy néznének rám az emberek ha egy szőnyegcirkálóval mutatkoznék?" ...magyarul nincs elég önbizalmuk...ennyi


19L

2011. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!