Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha van egy kis seb a cicám lábán?

Ha van egy kis seb a cicám lábán?

Figyelt kérdés

akkor vigyem orvoshoz, vagy én fertőtlenítsem, kössem be?

Tehát kerti cica, csak ritkán jön be a lakásba (nem mert nem engedem hanem ki akar menni), és ma láttam az egyik mancsán egy sebet. Friss volt, egy picit ott a szőre hiányzott, meg egy kis véraláfutás volt a seb körül. Nem tudom hogy verekedett, vagy valamibe beakadt. Nem fájlalta a lábát, nem sántít vagy ilyesmi. Be akartam kötni, vagy legalábbis ragtapaszt tenni rá, de a szomszéd azt mondta hogy azt hagyjam, mert a macska úgyis leszedi. Vagy csak vegyek az állatpatikában valami fertőtlenítőt és azzal kezeljem?


2013. ápr. 21. 20:47
 1/2 Vicuska87 ***** válasza:
48%
Hát igen fertőtlenítő és ha szépen bekötöd, akkor nem fogja leszedni egyaltalán!
2013. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lienah ***** válasza:
Betadin-t a bibire! ami a kötést illeti... hááát nemhinném hogy van olyan atombiztos kötés amit egy macska nem tudna leszedni (de azért egy próbát megér). A lényeg hogy figyeld 1-2 napig, nehogy esetleg egy rozsdás szög vagy nemistudommi... merthogy ugyanúgy kaphatnak vérmérgezést.
2013. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!