Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idős korban lehet a...

Mennyi idős korban lehet a cicákkal?

Figyelt kérdés
Mikor, hány hetesen lehet megsimogatni, kézbe venni a kiscicákat? Hallottam olyat is, hogy ha hozzájuk érnek, megérzi rajtuk az anyamacska az idegen szagot és nem foglalkozik utána a kicsikkel.. esetleg betegséget kaphatnak el. Ebbe most mi az igazság? Ti mikortól szoktátok őket megsimogatni, kézbe venni?
2013. ápr. 24. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer vettem kézbe kiscicát. Amikor a menhelyről elhoztam a macskámat, ő 11 hetes volt. Sok másik társával egyetemben kuporgott egy ketrecben, várva, hogy valaki elvigye.


Második alkalom, utcáról felkarolt kismacskák voltak, kb. kilenc-tíz hetesek. Ki voltak szépen rakva a ház elé, gazdinak büdös volt az ivartalanítás. Hála Istennek azóta már vannak gazdáik...

2013. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Nekem volt olyan cicám, aki fialni se volt hajlandó nélkülem. Szóval első perctől hozzájuk lehetett, vagy éppen kellett nyúlni.
2013. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!