Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pusztult el két 6 napos...

Bettynapocska kérdése:

Miért pusztult el két 6 napos kiscicánk?

Figyelt kérdés

6 napja ellett meg a cicánk.Eddig minden gond nélkül gondozta a kicsiket ma reggelre azonban két kiscica elpusztult.Olyan mintha ráfeküdt volna...Létezik hogy agyonnyomja a kicsiket?


Vagy a másik amire gondolok, hogy tegnap barátnőm is megsimogatta a kicsiket..Eddig én minden nap simogattam őket és az anyamacska oda is hozta nekem őket,de félek h a barátnőm idegen szagát már nem ismerte meg és nem gondozta azokat a kicsiket..ilyen létezik???



2013. ápr. 24. 14:44
 1/2 anonim válasza:

Szerintem a második dolog lesz a hunyó.. :/

Az anyamacskák nagyon nem szeretik, amikor fogdozzák a kicsiket, és ha idegenek vannak körülöttük. Az én cicám 4 napja ellett, rajtam kivül senkit még csak közel sem enged magához és a kicsinyeihez. Egyből morog, fújtat..

Velem 2 éve él együtt az anyacica, mégis nekem is csak a 2. második napon engedte meg, hogy megsimogassam őket. Az első 2 napban odaengedett, de eltakarta a mancsával a kicsiket.

Egyébként nagyon sajnálom, hogy meghaltak a picik. :(

2013. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom a kicsiket.Kár hogy előbb nem gondoltam erre:(
2013. ápr. 24. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!