Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megtanulhat még egerészni?

Megtanulhat még egerészni?

Figyelt kérdés
Panelból hoztunk kertes házba egy cicát, még nincs egy éves. Ma reggel mutatom neki az egeret, rá se bagózik. Így megfogtam én befőttes üveggel. Odatartottam a macsekhoz, hátha szagot kap, de semmi. Van esély, hogy még egerészni fog? Mit csináljak vele?
2013. ápr. 25. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ösztöneiben van, mindenképp fog. Majd ha kimegy játszani az udvarra és látja, hogy "ott" mozog valami, utána megy és meg is fogja. Nálunk a macska amilyen lusta akkor patkányokat meg egereket hoz haza. Ma takarítottam és hagyta, hogy körbeporszívózzam, seprésnél meg úgy kellett a seprűvel arrébb tolni, hogy elférjek, mégis hatalmas vadász:) Biztosan meg fogja fogni, csak kedv kell neki hozzá. Majd belelendül, nyugi:) Amúgy is még gyerek, játéknak fogja majd fel, hogy meg kell fogni és a kölykök meg szeretnek játszani, szóval biztosra mondom, hogy jó egerész lesz belőle:)
2013. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!