Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy bolognese kan kiskutyá...

Van egy bolognese kan kiskutyám és még csak 2 és fél hónapos . Még nincs meg minden oltása és mivel azt mondták h igy ne vigyem le a szabadba nem is viszem le. Igy még megtanulhat szobatiszta lenni ha még most a lakásba piszkit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz szoba tiszta SOHA !!!!

Mar reg meg kellet volna kapnia az összes oltas !!!!

Meg kapta mar a Corburitus et Costa ellen az oltast mert ha igen akkor le viheted ...

2011. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

amugy te mennyi idős korától hordtad le a kutyádat?

ja és am már megkapta ,de ezt nem tudtam h l lehet vinni mert enm mondta senki sem..

2011. márc. 14. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan leviheted. Nekem havanesem van és mikor nem volt meg még minden oltása, akkor is kivittem. Semmi baja nem lett és a tiednek se lesz. Ne halgass azokra akik mást mondanak, mert hülyeség. Arról nem is beszélve hogy így tényleg nem lesz szobatiszta. A pelenkát meg ezeket felejtsd el, mert ha így csinálod és mire kiviszed (az összes oltása után) nem fogja érteni hogy eddig miért szabadott bepisilni, bekakilni és mostmár miért nem szabad. Én úgy csináltam míg nem volt meg az összes szurija hogy nem vittem sétálni, csak az udvarra. Érdekes hogy barátnőm (szintén havanese kutyusa van) is levitte a belvárosba(!) mikor még nem volt meg mindene és ott sétálgattak. Semmi baja nem lett. De azért inkább még ne vidd sétákra, csak a szurik után. :) Remélem segítettem.
2011. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló egy idióta. Ne hallgass rá. Nincs is olyan hogy Corburitus et Costa oltás. Mi az Isten az??

Na mindegy. Két és fél hónaposan még közel sem kellett megkapnia az összes oltását. Egyébként az első veszettségi oltás után lehet már levinni, amit három hónaposnál fiatalabb kutyának nem adják be.

Viszont én azt mondom vidd le nyugodtan, ne sokáig és ne engedd még kutyák közelébe. Ha minden igaz jelenleg két oltással rendelkezik a hat és a nyolc hetessel. Ha megkapta a következő oltását 10 hetesen akkor már nyugodtan leviheted. Utána már úgy is a veszettség elleni oltás jön.

2011. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17:37-es vagyok, az utolsóval egyet értek, szerintem inkább az a lényeg hogy más kutyákkal ne érintkezzen.
2011. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jólvan nagyon köszönöm aválaszotokat :D
2011. márc. 14. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:

3. oltás után egy héttel nyugodtan leviheted, de figyelj rá, hogy ne szedjen fel a földről semmit, főleg ürüléket, és idegen kutyákkal ne érintkezzen, majd ha kialakul a teljes védettség...

én is kivártam ezt az időt, társasházban lakunk... 2 hét alatt tökéletesen elsajátította a szobatisztaságot. szóval ne aggódj, meg fogja tanulni így is... majdnem 3 hétig az enyém is wc-nek használta a lakást.

2011. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!