Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hetes kismacskám most 150...

4 hetes kismacskám most 150 gramm, ez normális?

Figyelt kérdés
Nincsenek testvérei és látszólag rendesen, rendszeresen szoptatja az anyja.

2013. ápr. 29. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a 150 gramm nagyon nem jó. jóval többnek kellene lennie általában kb. 100 grammal születnek a kiscicák és 1 hét alatt már megduplázzák ezt a tömeget.

ha viszont 4 hetes már nem értem hogy maradt életben ez rettentő kevés ez a testtömeg. lehet hogy az anyacicának nagyon kevés teje. nem nyávog sokat a pici? mert az jelentheti,hogy éhes vagy hogy van valami baja.

2013. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 hetes korában már valóban nagyobbnak kellene lennie. Szerintem érdemes lenne megnézetni egy állatorvossal, hogy kiderüljön, nem áll-e a háttérben valamilyen betegség. Ha nem elég az anyacica teje, sürgősen pótoljátok tápszerrel.
2013. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem az állatorvossal, szerinte is kevés lehet az anya teje. Vettem neki anyatej pótlót, most azzal etetem, 2 óránként 5 ml-t kap. Remélem megerősödik :(
2013. ápr. 29. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
majd írj, ha van változás.:)
2013. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
190 gramm jelenleg, ami nem sokkal több ugyan, látszatra semmit nem nőtt. Viszont nagyon eleven, jókedvű cica lett belőle mióta etetem :)
2013. máj. 6. 11:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Mára 700 grammot nyom a cica, még nem az ideális testsúly, de nagyon sokat nőtt és teljesen rendben van :)
2013. jún. 10. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!