Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 75 m2es lakásunk van. Van egy...

75 m2es lakásunk van. Van egy kutyánk, de szeretnék venni egy macskát is, ami nyugodt természetű, fehér kék szemű macskára gondoltam. Ötletek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a kutya is nyugodt legyen és barátságos, mert azért nehezen szoknak össze, türelem kell hozzájuk.

A cica természetét nehéz megmondani, kicsi korban mindegyik idétlen, rohangálós, karmolós, örökmozgó.

Nekem így nem ugrik be, hogy valaha láttam volna tiszta fehér és kék szemű cicát. Inkább csak olyat, aminek esetleg fehér is van a bundájában a többi köztt.

Azt sem tudom, hogy milyen szőrhosszra gondolnál. Lehet kompromisszumot kéne kötni, hogy vagy a fehér szín vagy a kés szem a fontosabb és aszerint tovább olvasgatni a fajta leírását, mert valamennyire azért vannak benne igazságok, talán ott nyugodt természetű is akad (leírásban), de sok függ a nevelésétől, környezetétől is.

[link]

Itt, bal oldalon még van pár kép a fajtákról, amelyikbe beleszeretsz, az lehet a nyerő.

2013. ápr. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
A kék szemű fehér macskák igen nagy százalékban süketek. A helyedben inkább más kombináción gondolkoznék. A keleti rövidszőrű fajtán belül van olyan sötétkék szemű fehér, aminek semmi baja a hallásával(gyakorlatilag fehér sziámi), de egy ilyenre sokat kell várnod és olcsó sem lesz.
2013. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát szeretném megúszni olcsón.
2013. máj. 4. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:

:DDD

Ez az a mondat, amit a tenyésztők nagyon nem bírnak és vagy kedvesen elutasítanak vagy szóba sem állnak veled. Tenyésztőtől a hobby macsekra 100 eFt körül számolj (lehet plusz, mínusz tízezrek a fajtától is függ meg a tenyésztőtől is).

Olcsóbban "szaporítótól" tudod megoldani, törzskönyvi kivonat meg különösebb egészségi garancia nélkül.

2013. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!