Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Voltam állatorvosnál a cicámma...

Voltam állatorvosnál a cicámmal, ha mégegyszer megyek kell fizetnem érte?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán elvittem a cicámat állatorvoshoz, mert beteg volt, azt mondta a doki, hogy hétfőn menjek vissza vele. Ha most hétfőn visszaviszem az nekem plusz költségbe fog kerülni? a mai alkalomért 4200Ft-ot fizettem, esetleg ez tartalmazza a következő vizsgálatot is, vagy azért majd külön még pluszba fizetnem?
2013. máj. 3. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megint kell fizetned csak esetleg kevesebbet.
2013. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Általában hogy szokott lenni?

Kérnek érte többnyire vagy sem?q

2013. máj. 3. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kontrollra kell visszavinni, hogy megnézze, gyógyul e a cica. Szerintem nem kell megint fizetned akkor, ha a cica gyógyult. Ha nem lesz gyógyult teljesen, akkor még kezeli, akkor viszont kell fizetned megint. Én így tapasztaltam eddig az állatorvosoknál. Volt hogy két hétig hordtam, és a végén fizettem egyben, de előtte mindig megkérdeztem hogy kb. milyen összegre számítsak.
2013. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha kapott valamilyen gyógyszert vagy szurit és csak kontrollra kell vinned, hogy minden oké a cicával, hatott a szer, akkor szerintem nem kérnek pénzt. Viszont, ha megint kell neki valamit adni, akkor értelem szerűen azért fizetned kell.
2013. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha ránéz a cicára és látja, hogy rendben, akkor valószínűleg nem kell érte fizetni. Ha ad be neki valamit, azért biztosan elkéri a pénzt, vagy visszahív jövő hétre is és a végén kér el egy összeget. Vagy elvárja, hogy hálapénzt adj, sajnos dokifüggő.
2013. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Ma kapott 2 szurit, és megnézte hogy lázas, azért fizettem 4200-at. Hétfőn akkor visszaviszem hátha nem kell érte fizetnem! :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 3. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok, azért legyen nálad pénz, mert ha fizetned kell mégis, ne legyen ciki.
2013. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Természetesen lesz.

Köszönöm!

2013. máj. 3. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:
És jobbulást a cicádnak!!! Ezt elfelejtettem, bocs!
2013. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. máj. 3. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!