Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák nem szeretik a zenét?

A macskák nem szeretik a zenét?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves nőstény macskám, de bekapcsolok egy zenét vagy akár én éneklek (rájöttem valahogy nem szereti ezért abba hagytam) rögtön jön oda harap(gyengén) és úgymond meg van bolondulva be van lassulva volt amikor a hátamra ugrott és a fejem harapta, de azt is ilyen gyengéden de csak ha be kapcsolok egy zenét akkor csinálja de amugy egy kis játékos kicsit lusti cica és én nem értem miért csinálja ezt. Szerintetek?

2013. máj. 3. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A macskazenét szeretik. :)
2013. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hogy mindenféle zenére így reagál? Egyértelmű, hogy amikre furin reagál az neki nem jön be. Lehet van olyan hangszín benne, ami a cicádat irritálja és finoman figyelmeztet, hogy megőrjíti a dolog.

Én nem vettem észre az enyéimnél, hogy érdekelné őket a zene, nekem 2 cicám van az egyik akár még bömbölő tévé mellett is húzza a lóbőrt. A másik figyelgeti csak.

2013. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is szoktam cica mellett zenét hallgatni, és semmit nem reagál rá:)
2013. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. máj. 4. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!