Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csúnyán eltörött a cicám...

Csúnyán eltörött a cicám lába. Hogyan segíthetnék?

Figyelt kérdés
Az egyik cicánk 3 napra eltûnt, elõször azt hittük elütték mert kiment az útra vagy ellopták (hatalmas kertünk van, kint tartjuk a kisállatokat). Ma végül elõkerült, de nagyon súlyosan megsérült. A hátsó bal lába teljesen kitört, vonszolja maga után a földön. Eszik, iszik rendesen, de a sérült lába élettelen, érzéktelen, nem is nyalogatja, nem is tisztítja, csak húzza. Annyira sajnálom, a szívem szakad meg, de nincs pénzünk állatorvosra, másképp meg nem vállalta :( Mit tehetnék, hogy enyhítsem a szenvedését? Félek, hogy elfertõzõdik vagy valami ennél is nagyobb gond lesz. Van esély rá, hogy helyrejöjjön? Aki tud kérem segítsen :s

2013. máj. 9. 00:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem bántás és elítélés, de felelősséggel tartozol értük. Sajnos az ilyen balesetek benne vannak a pakliban. Megértem a rossz anyagi helyzetet, de ezzel sajnos nem lehet elintézni a dolgot. Látod végül megoldottad ügyesen.

Az én kutyám nagyon beteges, jó majd egy éven keresztül havi több tízezret költöttünk rá. Na meg a chip és egyéb kötelező oltások. Tudtuk volna másra is fordítani az összeget, de elsőnek az egészségét tartottuk fontosnak. Nem tudom mennyi lehetett a cica kezelése, de talán nem volt olyan vészesen drága. Bár ez állatorvostól is függ.

2013. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!