Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy segíthetnék ezeknek a...

Hogy segíthetnék ezeknek a cicáknak?

Figyelt kérdés

A szomszéd néninek van 4 cicája, bár szerintem nem is tud róluk, a néni öreg, egyedül lakik, a cicák pedig mindig a mi udvarunkban vannak, mi etetjük őket (konyhai maradék stb), ha mi nem adnánk nekik enni, biztos éhen haltak volna már. Eddig nem volt nagyon gond velük, volt hol aludniuk, de pár hete lebontották azt a melléképületet, ahol a cicák éjjelre bevackolták magukat, és félek, hogy most ebben a nagy hidegben nem lesz hova menniük.

Egyiket sem lehet megsimogatni sem, szóval biztos nem tudnák behozni őket a házba vagy a pincébe.

Arra gondoltam, hogy teszek ki dobozokat, amiket kibélelek valami ronggyal, de nem tudom, hogy belemennének-e...

Van ötletetek?


2012. febr. 2. 18:04
 1/3 Mailerdeamon ***** válasza:
A dobozban sem lesz ám melegebb, mint a dobozon kívül, hacsak nem teszel bele melegvizes palackot, egy ideig kitart. Aztán vagy belemennek, vagy nem. Amúgy a macskák rugalmasak, találnak maguknak való helyet ólakban, fészerekben, padlásokon.
2012. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a doboz oldalát, alját, tetejét fedd le polisztirollal, a szigetelés miatt, az a melegvizes dolog tényleg jó otlet, ja és próbáld valamilyen magasabb helyre tenni a dobozokat, hogy biztonságba érezze magát. Ha lenthagyod semmi esély. Estleg a dobozba tedd az ételt, hogy megtalálják és kellemes élményhez fuzzék az ottlétet.
2012. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csináltam 2 dobozt, mindkettőt kibéleltem hungarocel-lappal, kívülről pedig egy régi pokrócot terítettem rá, a 2 dobozba pont befér 2-2 cica, nagyon jól elvannak benne:), miután kész lettek a dobozok, rögtön belemásztak. Szerintem nem fáznak benne, mert szinte egész nap benne ülnek, néha kijönnek játszani a hóba. :)

2012. febr. 6. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!